Cituji Leo: Nejradši bych z modeláže termorukavice http://www.modelaznehtu.cz/shop.php?pr=8490&&cislo = a k tomu nějaký ten parafín, zkoušely jste je

Cituji tiki: Tím ty ruce v silné vrstvě natřu, strčím do igelitu a pak do vyhřátých rukavic. Určitě se dá použít jakýkoliv výživný krém. Určitě ne parafín.

Aha Máte některá vyzkoušené ty rukavice?

No, tak jsem se dívala a snad to bude příště někoho zajímat : parafín se rozehřeje ve vaničce a nanáší se buď štětcem na konkrétní místo nebo ruku několikrát ponoříte do té vaničky a parafín přilne. Pak igelitové rukavice + froté návlek a 15-30 minut nechat působit. Před použitím parafínu ruce vydezinfikovat, peeling, masku. Po použití se parafín sundá (či co ).

Čili termo rukavice jsou něco úplně jiného

Ahoj holky, co se týká těch stupňů parafínu, tak se zahřívá na 50 stupňů, ta vana už má tuhle teplotu nastavenou. Je to proto, aby byla konzistence ideální, ale v našem salonu to děláme tak, že pokud zákaznici parafín pálí, tak jej nanášíme štětcem a necháme jej trochu ochladit. Takhle je ta aplikace šetrnější.
Zábal je opravdu velice příjemný, dělá se tak, že ruce se dezinfikují a udělá se peeling, pak se nanese parafín, ruce se zabalí do igelitových rukavic a pak do termorukavic. Stačí tak 15 minut a parafín se jednoduše stáhne. Ruce jsou hydratované a zdravé. Právě uvažuji že si ho pořídím i pro mé klientky na doma

arrow
profile_image
denart
od 7. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vincina:
Teplota parafinu při vkládání rukou by neměla být větší jako 45°C

arrow
profile_image
myself mojeid
od 13. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji denart: Teplota parafinu při vkládání rukou by neměla být větší jako 45°C

ahoj holky, máme doma parafínovou vanu a začali jsme mít problém s tím,že máme příliš vařící parafín-rozehříváme to podle návodu,minule jsme i po rozehřátí čekali pár hodin (doporučil nám to prodejce,když jsme tam volali),jestli teplota neklesne,ale furt,je to až moc vařicí - kolem 58°C. Nevíte,co s tím?

arrow
profile_image
Ruzenka93
od 21. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem na parafínovém zábalu byla. Parafín byl tak akorát, teplý, příjemný. Třikrát jsem tam omočila každou ruku, zabalila mi to do pytlíku a pak dala do rukavic. Ruce jsem měla krásně jemné, bylo to příjemné prostě. Každopádně, raději budu chodit na parafín jednou za měsíc, stojí mě to 60 Kč, takže to určitě není taková položka. Asi by se mi nevyplatilo si kupovat tu vanu domů.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené