Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli používáte pro vaše čtyřnohé miláčky speciální parfémy určené pro ně nebo je voníte normálně vašima parfémama? Já totiž koupila speciální sprej pro pejska, vůně je aloe vera, má být i na lesk srsti..ze záčátku je hodně intenzivní, voní hezky..ale tak po půlhodince nic..nejde cítit..ráda bych pro naši fenečku nějaký, co krásně voní , vydrží!! a je určený pro pejsky. Tak jestli nějaký takový znáte, budu ráda. Děkuji za příspěvky

arrow
profile_image
malutka
od 22. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A proč bych měla svého psa vonět? Voní mi on sám, jeho živočišná vůně...hrozně ráda k němu čichám

Když jsme byli stříhat našeho, tak paní mu pak šplíchla jablíčkovo-mátový psí parfém na záda a krásně voněl až do umytí, když jsem se s ním mazlila. Bohužel nevím, co to bylo za značku, ale plánuju koupit při dalším stříhání, když třeba přijde návštěva, tak je to fajn, že péja voní, ale denně bych to nepoužívala.

Chudák psék...

arrow
profile_image
denisatenisák
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vůně jsou pro psa nepřirozené, naopak , když se bude moct vyválet v nějakém smradu, bude víc nadšený.
Věřím , že se Ti líbí , když pes voní , ale jemu to příjemné není.

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak to ani neznám..zas to není třeba přehánět s tou péčí, ne?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

To snad ne

arrow
profile_image
A.delaide
od 5. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pes není módní doplněk, ale zvíře. Proč sis proboha pořídila psa? Když už si někdo zvíře pořídí, tak by se mu měl snažit vycházet vstříc v jeho přirozených potřebách a ne ho stříkat parfémama a nebo kočkám lepit chrániče na drápky, aby nepoškrábaly gauč a podobně. Amen.

arrow
profile_image
Corfu
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No to neeeeeeeeeeee, to nemyslíš vážně! Vždyť jim to smrdí, naši psi, když se mi připletou do pokoje, když se voním, tak z toho kýchají a hned zdrhnou Já miluju vůni jejich srsti, nejlíp voní, když jsou rozespalí, to je přímo fetuju

Já bych mu ho nepodstrkovala. Není mu to přirozené a psi mají mnohem citlivější čich jak my. To je jako kdyby Tě někdo nutil mít na sobě vůni, kterou nesneseš a jak naschvál bys ji cítila mnohem intenzivněji

Cituji reela.79: je voníte normálně vašima parfémama

Tohle už vůbec ne, když už fakt, fakticky a vážně musíš, tak ty psí parfíky, co jsou na psy dělané a (snad) jim vadí/škodí méně.

Cituji reela.79: voníte normálně vašima parfémama?

no to snad by ani nikoho nenapadlo ne? bych takového člověka šla udat za týrání..

jinak ne, nemám zájem svého psa vonět ničím, když se někde vyválí, vykoupu ho psím šamponem, ale normálně přece nesmrdí..

Reaguji na A.delaide: psa určitě nemám jako módní doplněk..na to už nemám věk, abych si pořizovala psa jako módní doplněk, ale občas, tak jak psala wovel, když přijde návštěva, tak je fajn, když pejsek voní..a pokud jsou vůně určené pro ně, tak to není zase takové zlo..určitě ho nebudu vonět každý den, že??..a vím, že jsou dámy, co voní psa normálně svým parfém..

psa normálně svým parfém[/cituji]
co je na mě teda moc

Cituji MissCukrik: bych takového člověka šla udat za týrání..

arrow
profile_image
citeria
od 4. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já psa nemám, ale mám dvě andulky a dva králíky a neumím si představit, že bych na ně našplouchala nějaký smrad. Za prvé mi voní- jak já říkám ferdíkovinou a lojzíkovinou- prostě jejich živočišné vůně, za druhý to podle mě hraničí s týráním zvířat. Pejskovi ani jinému zvířátku to nebude příjemné, bude se ošívat, kýchat, může to vyvolat alergie, zdravotní potíže.. Radila bych ti na to rychle zapomenout a parfém splýchat na jedině sebe.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené