arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,
zajímalo by mě, jestli doma vlastníte parfumed deodorant? Jestli ano, vydrží vám to?
(myslím tím voňavky, které se v drogériích pohybují kolem 100 - 300 Kč). Voní to krásně a vypadá to lákavě (ta cena, a objem) ale jestli to k něčemu je? Není lepší sáhnout rovnou po EdT, která je kolem 500 Kč za mnohem menší objem, ale výdrž je podstatně delší? Co vy na to?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na netík:
Už jsem jich pár měla, když mi bylo takových třináct a začínala jsem dostávat tyhle parf.d. a není v tom zase takový rozdíl, většina z nich nevydrží moc dlouho, od své mladší sestřičky jsem dostala kdysi Cindy Crawford - Summer Day, Kylie Minogue - SHowtime, pak jsem v parfumérce zkoušela i jejich sestry - parfémy a vydržely o něco déle... A taky těmi parfémy si na sebe člověk stříkne dvakrát, s těmihle se do ní musíš ''naložit'' aby to vydželo déle než dvě hodiny Ale já prostě miluju ty maličké lahvičky a navíc parfémy strasně ráda střídám a než ti zmizí těch 200 ml...

arrow
profile_image
olih
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Náhodou jsem se jukla na toto téma... Mám v nabídce v bazárku nový parfémový deodorant Givenchy Eau Torride 150 ml, s velikou slevou za 370 Kč. Jedno stříknutí vydrží vonět celý den, déle než mnohé značkové parfémové vody - za to ručím. Ze zkušeností pamatuju, že koupě parfemovaných deodorantů z drogerie je vyhození peněz, výdrž nemají žádnou! Ale i většina těch parfémových vod od různých zpěvaček a modelek má výdrž sotva 2 hodiny.

arrow
profile_image
Bellatrix
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Souhlas, výdrž tak maximálně 2 hodiny.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené