arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dnes jsem se v našem domě konečně přestěhovala do jiného pokoje. Neboť pokoj,který jsem obývala, kde jsem dělala všechno je protkán patogenními zónami. V poslední době, jsem začala mít zajimávé zdravotní problémy. Neříkám, že je to jen kvůli tomuto ale určitě to k tomu jistou měrou přispělo. Sedávala jsem (několik let) u stolu, přesně tam kde vede jedna z zón. Chci se zeptat, zda se tyto zóny dají nějakým způsobem vyrušit (což asi nejde) a jestli i Vy máte se zónami zkušenosti. Naše kočka si v nich přímo libuje. Nikdy jsem si toho nevšimla ale když jí mám u sebe, leží přímo v nich Díky za Vaše ohlasy

Cituji AXIS: Naše kočka si v nich přímo libuje.

Ano, toto je pravda. Kočky jsou jediná zvířata, která dobrovolně leží přímo v zónách. Pes si vždy lehne mimo zónu. Proč zrovna kočky mají tuto úchylku a zóny jim zdravotně neškodí, to mě vždy zaráželo.
Jinak zóny se dají odrušit nebo odklonit např. energetickými spirálami. Zóny se také stěhují čas od času samy.

arrow
profile_image
Bedna
od 12. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat,jak zjistím kde se tyto škodlivé zony nacházejí?

Cituji Bedna: kde se tyto škodlivé zony nacházejí?

No to je různé. Jsou různé zóny, některé jsou dané zemskými vlivy, zářením, posunem zemských desek, jiné jsou dané třeba podzemní vodou, radonem, kovy a pod. Pak jsou zóny psychoenergetické, což jsou zóny energie, kde se třeba stalo nějaké neštěstí. Poznat se dají všechny třebas podle virgulí. Někomu zóny skoro neškodí, někdo to odnese zdravotními problémy.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Bedna: Ahoj,
chtěla jsem se zeptat,jak zjistím kde se tyto škodlivé zony nacházejí?

Zjistí ti je proutkař Nebo já vlastně nevím, jak se tomu přesně říká. Taťka to umí najít, ty proutky se ohnou. Hledá tak i studny a jiné věci.

Alca
No zas tak moc bych to nepodceňovala, ale zároveň bych to ani nepřeceňovala. Známá si kvůli tomu přestěhovala postel v garsonce takovým stylem, že jsem se musela fakt smát. Takže bych to řekla asi tak, že když má někdo zdravotní potíže, každá taková zóna mu může přitížit, ale zdravému člověku zas tak moc neublíží, pokud není nějak zvlášť silná. A je dobrý sledovat zvířata v bytě, zvířata toto cítí velmi dobře.

Alca
Mno já se zrovna o zóny zas tak nezajímám, protože se domnívám, že si intuitivně postavím postel tam, kde mi neškodí. Možná blbost, ale víra tvá tě uzdraví. Ale vím, že kámoška tohle dost řešila a fakt jsem měla záchvat, jak si přestavila v malinkatý garsonce nábytek. Jinak jaká je fyzikální podstata? No tak prostě různé energetické body se kříží a na někoho to může mít destruktivní vliv. A jak už tu někdo psal a je to už dost známá věc, kočky si dost často lehají do zón a líbí se jim to. Jakto, že jim neškodí? Mno to je otázka, já tohle nezkoumám, ale zajímá mě to. Třeba to někdo líp rozebere.

Alca
Tak já ti tvůj názor neberu, je vidět, že operuješ spíš s tím, co ses naučila třeba v hodinách fyziky. Ale myslím, že to se nemusí vůbec vylučovat. Já ti to z fyzikálního hlediska holt nevysvětlím, páč jsem na fyziku úplně tupá A jak by se mohly body křížit? No podle mého to je přeci normální - dvě různá energetická centra vytvářejí energ. uzly. Nevím, jak to lépe vysvětlit. Jo a ještě něco jsem si vzpomněla. Jako malá jsem ležela u zdi, kde byla vlastně zavedená voda, z druhé strany koupelna. A opravdu se mi na té straně spalo strašně špatně a bývala jsem také hodně nemocná. Pak jsem se přestěhovala jinam a dobrý. Náhoda? Možná jo, možná ne.

Cituji Alca: Mě by zajímalo jaké podstaty je ten destruktivní vliv.

Ještě tohle. No někteří lidé můžou mít na obzvlášť silných bodech rakovinu. Vycházím z toho, co říkají různí psychotronici a léčitelé. Je to dost let známá věc, nevidím důvod, proč tomu nevěřit. Ale jak už jsem řekla, člověk musí dát na svoje pocity a intuici a ne běhat doma s virgulí jak blázen. Pokud se mi na nějakým místě špatně spí, tak si prostě přestěhuji postel, nebo si aspoň otočím hlavu na druhou stranu. Jak jednoduché řešení leckdy lidi přehlížejí.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Alca
Sestra měla jisté zdrav. problémy, jamile se zjistila zóna, která ji šla skrz hlavu a předělala se postel, byl pokoj. Předtím o tom neměla ani ponětí. Náhoda? Já o zóně nevěděla a neříkám, že mám problémy jenom díky ní ale asi to není ideální. Dalším důkazem může být třeba naše kočka. V domě spí, tam kde zóny vedou. Nikdy jsem o tom nepřemýšlela, až teď mi to docvaklo. Je to přinejmenším zajímavé

AXIS
No s tím souhlasím, pokud člověk má zdravotní potíže, měl by začít tímto. Je to to nejjednodušší, co může udělat. Pokud tedy nemá garsonku, tam se to jaksi blbě přestavuje. Já jen vím, že si kolikrát dám postel tak, že všichni říkají, že by si ji dali jinam. Ale prostě se mi tak dobře spí a hotovo. A taky si přehazuju hlavu z jedné strany na druhou, jak kdy. Zóny se stěhují, nevím, jestli to dělám kvůli tomu, ale někdy nemůžu usnout a když si přehodím hlavu na druhou stranu, tak usnu jak nic.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji lollo: No s tím souhlasím, pokud člověk má zdravotní potíže, měl by začít tímto. Je to to nejjednodušší,

Přesně tak. Nejhorší je, že až teď mě napadlo, že by to tak mohlo být. V tom pokoji žila moje babička, i prababička a obě tam zemřely...je to tam celé divný. Ale to už je možná pro někoho blbý argument, ja osobně tomu věřím, že to můžem mít určitě vliv. Te´d už jsem přestěhovaná jinde, naštěstí v baráku je kde se přestěhovat

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Alca: Psychika je mocná

V tom s tebou souhlasím. Ale já se přestěhovala ale neulevilo se mi. Jenom si myslím, že ty problémy vznikly i díky tomu. To je vše. Nestalo se to, že by mi najednou bylo dobře. Setře třeba jo a já tomu věřím Pokud je psychika až tak mocná....kdoví

Cituji Alca: Proč ty samé zóny nevytváří i obyčejná řeka či potok, když mechanismus proudění je stejný?

Já ale mluvila o vodě ve vodovodní trubce. A to je tak trochu rozdíl. Kovy a tak. A pak taky dost je rozdíl, pokud je voda volně (proudí venku) a pokud je voda pod zemí, ne? Už to vytváří trochu jinou energii? Jak říkám, jsem laik, zabývám se spíš pocitově energiemi a rozhodně ti to jinak nevysvětlím. Buď to cítíš nebo ne. Ale už to, že jsi na tomto fóru, svědčí o tom, že přeci jen nějaká malinká část tvého já přemýšlí nad tím, že na tom třeba něco je.

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Alca
Geopatogenní zóny existují, ikdyž z fyzikálního hlediska asi nejdou vysvětlit. Ale to hodně věcí a přesto existují. Tímhle se lidé a hlavně léčitelé zabývají už od pradávna. Většinou nebývají nebezpečné ale hodně citlivého člověka můžou sakra potrápit a znepříjemnit mu život. Takže metodu virgule a proutku bych zas aš tak nezavrhovala. Nebo jak vysvětlíš, že pomocí proutku najdeš vodu? Lidé si podle toho kdysi kopali studny a i dnes tento způsob využívají. To jen městští lidé většinou rozkopou celou zahradu než něco najdou a jen proto,že se neparadí s někým kdo tomu rozumí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené