arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám tři kabelky PB, minimálně přes rok,jednu mikinu a mini peněženku. Jsem spokojená, nosím je denně, u jedné už mám sice urvaný zip ale za to si mohu sama...miluji tyto kabelky, akorát všude vietnamci kopírují, což mě vážně štve, dělají úplně stejné tvary a zlaté destičky...viz profil

arrow
profile_image
angeeel mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na miska_21:
Na Asosu tenhle typ není, ale doufám, že ho tam třeba přidají. Jinak se dá objednat na některých českých eshopech (ale cena je oproti oficiálním stránkám vyšší) nebo na mimibazaru. A myslím, že se dá objednat i z oficiálních stránek PB.

arrow
Neprodává v Bazaru

Vlastním kabelku PB a na kvalitu říct nemohu ani slovo.Na to že mi obsah kabelky váží pomalu 50kg tak žádná závada,a to už jí mámpomalu třetím rokem.
Je to otázka kus od kusu.... Moje Guess,kupované i užívané stejně , jedna totálka a druhá je stále jako nová.
Kup a uvidíš

Taktéž se přidávám k holkám co jsou spokojené, já se přikláním k názoru, že kvalitní jsou a za mě spokojenost. Je pravda, že k této kabelce se chovám zcela jinak než k ostaním co mám.

arrow
profile_image
panda
od 15. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Možná budu malinko OT, ale jak se tady holky bavily o (ne)popularitě této značky, tak v UK nosí tyto kabelky zejména mladé slečny (tedy od těch 14-20). V této věkové kategorii je PB relativně populární, starší slečny preferují jiné značky. Alespoň tak jsem to zaznamenala, když jsem tam (v Londýně) před dvěma lety žila.

kamarádka má 2 kabelky PB ( molly bag) je celkem spokojená.

Reaguji na panda:
souhlasím s Pandou,nic se nezměnilo. Kabelky PB nosí věková skupina 14-20 let. Hlavně v období slev je nosí celý Londýn...

Tak asi jsem mimo a trapná, mě je hodně nad dvacet a mám ji, no a co, přesto se mi líbí a vyhovuje mi.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené