arrow
profile_image
Elaine1
od 14. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak za mě nejvíc Stalker - Call of Pripyat a F.E.A.R. (2 Project Origin i 3) dále samozřejmě Mafia (1 i 2), GTA IV i starší jako Vice city a San Andreas (tam mě bavily různý ty paranormální jevy), Tomb Raider Underworld, Lost Planet 2, Unreal Tournament 3, Bishock 2, Metro 2033, Need for Speed (nejvíc se mi líbilo Underground 2) a pro relaxaci The Sims 3, momentálně netrpělivě vyčkávám na mazlíčky a do budoucna se těšim na Diablo 3 ) jinak z takových těch obyč her mě hrozně moc zaujalo Machinarium (to se fakt povedlo) a World of Goo. Teďka se zrovna potýkám s takovou zvláštní hrou Limbo a nevypadá špatně )

arrow
profile_image
mazu
od 15. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zásadně heroes 3 a Age of empires -) Zlatá klasika

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Elaine1:
no koukám že jste v podstatě "fajnšmekr"co se týká her..,dost jsem jich hrál co uvádíte,jen Metro to ne....Jinak se těším až bude(někdy v listopadu) Call of Duty-Modern Worfare3'snad uvádím název dobře.....

Já milovala hrozně adventury, nejlepší hra co jsem hrála byla The Longest Journey, fakt zááážitek a potom druhý díl Dreamfall, pak mě bavil hrozně Oblivion, Gray Matter - taky adventura a Tomb Raider poslední dva díly )

Jinak The Sims 2, to je jasný

Reaguji na modrá víla: Fable paráááda , ale rozhodně mě trojka zklamala, lepší byla dvojka a to o sto procent.

Jo a ještě si pamatuju, že jsem byla vyplesklá z Omikron - The Nomad soul )

arrow
Neprodává v Bazaru

když já ty adventury...,nevím..,já spíše akční,rpg atd...,ikdyž-ano hrál jsem některé adventury-jako Syberia 1,2-výborná,pak nějakou tuším že měl detektiv vysvětlit vraždu v hotelu-jo Post mortem se to jmenovalo..,to bylo také dobré,jenže tu jsem nedohrál.Ale ta Syberia paráda i docela poutavý příběh!Ale jinak u mně adventury nějak nepreferuji....

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se teď konečně dostal k adventuře Amnesia: Pád to temnoty. Silent Hill to sice není, ale i tak je to dost strašidelné a pěkné. Stylem to trochu připomíná starší hru Call of Cthulhuark Corners of the Earth, ale není to tak akční.

Reaguji na Pedrosjan: Syberia, jojo, tu jsem hrála taky a super

Reaguji na PardGalen: A to je nějaká nová hra?

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sandee:
Zase tak nová není. V obchodech se dá sehnat za 299 kč.
recenze

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na PardGalen:
no vypadá to slušně..,že bych se na stará kolena vrhl na adventury,mě co se týká horrových příběhů např.docela zaujala hra Aliens vs.Predator,asi ta poslední,jinak by se mělo něco nového zase objevit,někde jsem shlédl recenzi,video ze hry samotné taky.Tento styl se mi líbí,ale zase je to RPG,nebo person akce,či jak se tomu mezi hráči říká

Cituji Pedrosjan: tak to si přesně nepamatuji,vzpomínám na takové ty herní "konzole",kupovalo se to svého času u vietnamských obchodníků,jak se tam mohli dokupovat ty hry na té kazetě,či co to bylo,vsouval ose to tam nahoře do "té dírky" a byl otam spoustu het,myslím že kupř.ten první Mario..

já na té konzoli hrál hl contru a tanky

jinak u mě jednoznačně vede deus ex a série fallout a portal ale teď mám maximálně čas na nějaké onlinovky, v poslední době mám nejraději logické hry, ty si občas zahraji i na mobilu.

Třeba basketballs je super hra. Mohla by být teda o něco delší, ale jinak super.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na modrá víla: To vypadá dobře! Doufám, že to bude odněkud stáhnutelné..

arrow
Neprodává v Bazaru

CODtak v úterý 8.11 vychází COD Modern Warfare 3

to zas bude jednohubka

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené