arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky-uvítala bych nějaké typy od těch, které občas pomůžete svému příteli s manikůrou..Přítel mě poprosil, jestli bych mu mohla pomoci, ale přece jen jejich kůžička je mnohem tvrdší než ta moje a nerada bych mu nějak ublížila..To stejné záděry, mozoly..

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Určitě bych na kůžičku použila nějaké změkčovadlo, v drogerii určitě něco seženeš. Jde potom dolů jedna báseň.

Já dělala příteli manikúru v pátek. Nejdřív jsem mu odrbala ruce peelingem, pak dala olivovou lázeň, pak dala na kúžičku změkčovadlo, zastrkala vatovou tyčinkou a potom dřívkem, nakonec namazala. A v sobotu jsme ještě nalakovali vápníkem, protože se mu hodně dělaj skvrny na nehtech a to mu docela pomáhá.

arrow
profile_image
curlicue mojeid
od 8. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jé holky já vám zavidim, můj přítel si maximálně nechá ostříhat nechty´, akorát sem mu chtěla na nechtovou kužičku dát olejíček a už řval ´prej nebude jak ženská

Reaguji na curlicue: Tak to můj byl rád, že má péči. Ono když se spojí s masáží rukou, tak myslím, že kdejaký chlap by byl spokojen

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přítel chodívá na manikúru i pedikůru. A rozhodně to není žádný samolibec nebo gay. Je to sportovec,takže chlap,jaký má být,ale tvrdí,že ruce a nehty dělají dojem. Má pravdu,miluji na mužích upravené nehty,sama si na to potrpím. Rozdíl mezi ženskými a chlapy je jen ten,že já sedím na nahtech hodinu a půl a přítel patnáct minut.

Cituji kayuschka: Přítel chodívá na manikúru i pedikůru

Cituji kayuschka: A rozhodně to není žádný samolibec nebo gay

Přesně tak Můj ex, který pracoval jako psycholog v nemocnici v Praze, taktéž chodil na manikúru, protože chtěl při své práci, kde se neustále setkával s lidmi, vypadat trochu k světu.

arrow
profile_image
curlicue mojeid
od 8. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

no s tou masaží to skusím třeba se chytne, jinak tvrdí že furt maká na bytě a že by to stejně nemělo cenu ale to já řece taky že njn výmluvy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené