arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hledám inspiraci na hezký přívěšek, původně jsem chtěla z bílého zlata, ale co jsme byli obhlížet zlatnictví, tak mi nabídka přišla nemoderní a dost omezená, proto jsem to rozšířila i na stříbro.

Nemělo by to být nic typu jak pro babičku, ale zas spíš nadčasový než úplný módní výstřelek (jedná se o dárek k promoci).

Budu ráda i za přiložené fotky – ať už vaše vlastní nebo na tipy z různých e-shopů. S e-shopy se šperky nemám žádnou zkušenost ani vlastně přehled kde se co dá koupit, ale tak trochu tuším, že nabídka by snad mohla být pestřejší než v kamenných zlatnictvích.

já docela ráda chodím na stříbro do prodejen top time a nebo do klenoty aurum už jsem teda dýl nebyla utrácet za šperky, ale obvykle se dalo vybrat.. babičkovský přívěsky jsem nekupovala

Reaguji na Minette:
Možná hezčí, než přívěšek čistě z kovu - ať už zlata, nebo stříbra - mi příjde hezčí a mladistvější něco od Swarovskeho.
Buď broušený kamínek, nebo alespoň kamínky v kovu.

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na True:
Díky za obrázky

Cituji True: Možná hezčí, než přívěšek čistě z kovu - ať už zlata, nebo stříbra - mi příjde hezčí a mladistvější něco od Swarovskeho

Já mám Swarovského zafixovaného jako předraženou bižuterii - je to sklo, takže to asi nebude už tak hezky vypadat po letech, ale něco s kamínkem proč ne

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ThinkTwice:
Top time si pamatuju, taky jsem ráda nakukovala za výlohu, když jsem chodila kolem , ale měli jen stříbro myslím. Ty klenoty Aurum mi připadají bez nápadu, nebo možná jsem jen narazila na takovou prodejnu, kde mě sortiment nějak nenadchnul.

tak zkus URLnenakupovala jsem tam nikdy

arrow
Neprodává v Bazaru

Co třeba něco od Tiffany & co. Tam mají opravdu velký výběr stříbrných šperků, které jsou moderni a nadčasové

arrow
profile_image
redflower22
od 20. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Řeším podobný problém. Sháním něco nadčasového, elegantního, spíše decentnějšího a hlavně nepředraženého. Projela jsem už pár eshopů a zatím nic :/ Buď nevkusné a nebo předražené.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené