arrow
profile_image
blondyblue
od 21. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Používáte rády perleťové perly na tvář? V čem jsou lepší nebo naopak horší než normální pudr a tvářenka? Nějaké tipy na oblíbeného výrobce? Tipy na líčení s nimi?

arrow
profile_image
nihaso
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

blondyblue
Používám bronzové perly od Avonu, jsou super a vydrží hodně dlouho. Nanáším štětcem na líčka, někdy i víčka. Vypadám hned zdravěji

Přesně tak, taky používám bronzové od Avonu, již několik let a nedám na ně dopustit a nehnu se bez nich na krok...I když se třeba o víkend nenalíčím, tak na líčka nanesu vždy jen tyhle perly a je to super, opravdu člověk vypadá líp...Kolikrát vidím holku - nalíčené oči, namalovanou pusu, celkem hezky a chybí jí tvářenka, no to je pro mě uplně nepochopitelný. Ty líčka tomu dodají takový šmrnc... Nehledě na to, že tyhle od Avonu vydrží opravdu moc dlouho....

arrow
profile_image
Miinka
od 9. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem z perel nešťastná. Kdysi jsem si koupila asi dvakrát po sobě v Německu krásné pletové perly, byl\ úžasné, používala jsem je jako tvářenku, odstín byl perfektní, vypadaly moc přirozeně (jednalo se o mix bílých, béžových, světle růžových a světle oranžových kuliček). Jednalo se o neznámou značku a navíc za cenu, že jsem je první dva dny raději jen dávala na ruku, ale pak jsem na ně nedala dopustit.
Bohužel krámek v Německu zrušili a najít vhodné perly se mi zatím nepodařilo. Všude mají bronzové odstíny, které mi absoutně nesluší. Takže jsem si objednala perly od Avonu a šíleně se osypala.
Jinak perly jako takové mají výhodu, že jako tvářenka vypadají mnohem mnohem přirozeněji.

holky, jak jsou ty bronzové perly od Avonu tmavé? už jsem si je chtěla několikrát objednat, ale nevím jeslti to na mě nebude moc, jsem blondýna se světlejší pletí, ale ne zas moc, opaluju se dobře do hněda, ale i tak nevím... a ty růžové nechci, to zas bojím, že bych vypadala jak Marfuša

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

StellaFlorea
Nejsou,ale nesmíš to s nima přehnat,nepudrovat obličej několikrát.

Ještě ty perly dělá také essence, ale zkušenost nemám.

arrow
profile_image
olivia27
od 22. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Perličky jsou nejlepší od Guerlain Mereorites

Mám Avon, jsou to první rozjasňující perly, které jsem si koupila, takže nemůžu srovnat s jinou značkou. Nějak s nimi neumím pracovat, ale koupila jsem si lepší štětec a vypadám o něco lépe. Ale stejně nejsem spokojená s výsledkem.

Luciene1
díky

tak teď jsem koukala na Avon a perly tam jsou troje - bronzové tónovací, rozjasňující a zlaté... hmm, tak které budou nejlepší ....

arrow
profile_image
Lola27
od 16. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lindees: Kolikrát vidím holku - nalíčené oči, namalovanou pusu, celkem hezky a chybí jí tvářenka, no to je pro mě uplně nepochopitelný.

Mluvíš mi z duše..

Já měla ty perly od Oriflamu, ale moc spokojená jsem nebyla, putovaly ke kamarádce...

arrow
profile_image
Zuzanazal mojeid
od 27. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Too Faced má v nové letní kolekci hrozně roztomilé perly ve tvaru srdíček

Cituji Aysel: Já měla ty perly od Oriflamu, ale moc spokojená jsem nebyla, putovaly ke kamarádce...

Já jsem s perlami od Oriflame byla spokojená hrozně dlouho, ale nyní už je to 10 let, co je mám a sice vydrží opravdu dlouho, když se nepoužívají denně, ale nyní už jsou "vyschlé" nebo jak to popsat a už nedělají žádný efekt. Ale zase 10 let je 10 let, to je jasné.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené