arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mroskvicka: A to jako řvala bezdůvodně?

To by mě taky zajímalo proč takové dítě vytrvale křičí...

Zkušenost, kterou prý měli všichni se mnou byla taková, že jsem prostě byla do cca 3 let spratek, kterej pořád řval (teda jasně, zlepšovalo se to). Ale že pokud jsem zrovna nejedla, tak jsem prostě řvala, dokud jsem nepadla únavou a pak odznova. Neporadili s tím prý ani lékaři, ani poradny, neb tradiční metody uklidňování selhávali. Prostě jsem prý byla malý nihilista. To jen, že rodiče dítěte nemusejí dělat žádné zásadní chyby, špatně o něj pečovat nebo tak něco, jak tady od některých padlo.
Jinak bohužel moc poradit neumím, jen soucítím. Co zkusit teď, když jsi nemocná, je požádat, jestli by nepřesunuli dítě alespoň přes den do jiné místnosti, aby ses vyspala?

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Merrisska: Ahoj, chci se zeptat, jak dlouho mimina můžou křičet?

Klidně celý první rok i déle. A není to ve špatné péči, zanedbání problému, nevšímavosti, prostě některá mimina taková jsou. Věř, že rodiče dítěte jsou z toho mnohem nešťastnější než ty, které stačí si vzít na spaní špunty do uší, je jich spousta typů a některý z nich určitě bude vyhovovat.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ciiicaaa: Škoda


Cituji Ciiicaaa: to už se mi zdá příliš.

Mně taky. Vím, že většina rodičů tohle nepochopí, protože je to přece "jejich děťátko", ale jak říkám, víc ohledu z jiné strany by taky neuškodilo. I když přesně neznám jejich situaci, jestli mají možnost ten pláč nějak vyřešit, ale sakra aspoň z elementární slušnosti by se o to aspoň pokusit měli. Musí jím být přece přinejmenším jasné, že obtěžují okolí...
Ale zas nechci, aby tady vládlo nějaké dusno a byly tu špatné sousedské vztahy a trochu se obávám, že na mě vylítnou, když jim řeknu, jak mě ten pláč obtěžuje... Víceméně i ten chlap říkal cosi, no až budete mít dítě vy.. No dobře, ale já ještě žádné nemám a myslím, že s těma nervama z jejich k tomu asi ani nedojde, že bych nějaké pořídila a v klidu odnosila..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mroskvicka: když je děcko spokojené tak nemá důvod vytrvale řvát.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji truksajda: Co zkusit teď, když jsi nemocná, je požádat, jestli by nepřesunuli dítě alespoň přes den do jiné místnosti, aby ses vyspala?

Já se fakt obávám, že na mě vylítnou a nechci se ještě zatěžovat nějakým sousedským sporem...
Jinak já se zas prý do čtyř let pořád jen smála. I moje kamarádky nic podobného nezažily, myslím tím permanentně řvoucí dítě, proto jsem si řekla, že se zeptám zkušených tady, jak dlouho může takové uplakané období u mimina trvat.

Cituji Merrisska: Ale zas nechci, aby tady vládlo nějaké dusno a byly tu špatné sousedské vztahy a trochu se obávám, že na mě vylítnou, když jim řeknu, jak mě ten pláč obtěžuje... Víceméně i ten chlap říkal cosi, no až budete mít dítě vy..

To, že si člověk pořídí děcko neznamená, že se kvůli nim po*erou všichni v okruhu 100km.

Ano, děcko asi nijak neutiší když to nezvládli do teď, ale mohli by to alespoň eliminovat jeho přesunutím někam na druhou stranu bytu (i když takovej mráz na balkoně... třeba by si to to smrádě rychle rozmyslelo ).

arrow
profile_image
krusta
od 16. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dítě příbuzných do jednoho roku taky neustále řvalo a to nic nezanedbávali. Teď je z ní normální, klidná a chytrá holka, ale prostě jako mimino furt řvala. Takže nemyslím, že by museli něco zanedbávat. Je to určitě hrozné a vyčerpávající, ale oni s tím nejspíš nemůžou nic dělat.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na krusta: Takže chované dítě, které nic nebolí, nemá hlad a není ani pokaděné prostě jen tak pro nic křičí? To sotva.

Děti si .... pokud je vše v pořádku.... obvykle vynucují pozornost a jediným prostředkem je pláč. Běžná taktika rodičů je nechat dítě vyplakat, ovšem to si mohou dovolit rodiče bydlící tak, aby tím neobtěžovali ostatní. V opačném případě by měli prostě chovat a brát ohledy na ostatní spolubydlící.

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

22

Cituji Merrisska: Já myslela, že to stačí naznačit tatínkovi

Jako by někdy stačilo nějakýmu chlapovi něco naznačit ...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji truksajda: že jsem prostě byla do cca 3 let spratek,

A řešili to nějak sousedi? Nebo se to u vás tolik nerozléhalo?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ciiicaaa: To, že si člověk pořídí děcko neznamená, že se kvůli nim po*erou všichni v okruhu 100km.


Bohužel, co tak slýchám, tak naopak spousta rodičů se spíš rozčílí, že si člověk dovolí říct, že mu vadí neustálý pláč. Takže pochybuji, že takovýmu člověku stačí něco říct, aby s tou situací něco dělal. Maximálně si řekne něco o netoleranci a nesnášenlivosti dětí

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji krusta: Je to určitě hrozné a vyčerpávající, ale oni s tím nejspíš nemůžou nic dělat.

To si právě myslím by byla i jejich odpověď... Plus možná ještě něco peprnějšího vůči mě, že jsem si dovolila něco říct

Cituji Veselka10: V opačném případě by měli prostě chovat a brát ohledy na ostatní spolubydlící.

Kéž by se podle tohoto hesla chovala většina lidí, to bych tu třeba teď nic podobného neřešila...
[cituji=LucieVip]Jako by někdy stačilo nějakýmu chlapovi něco naznačit ...
Taky pravda ) Ale jako mi stačilo, jak na mě začal, že až budu mít dítě já a pak cosi o tom že to s ní není jednoduchý.. A bylo mi jasné, že víc říkat nemusím...

Cituji Merrisska: Bohužel, co tak slýchám, tak naopak spousta rodičů se spíš rozčílí, že si člověk dovolí říct, že mu vadí neustálý pláč. Takže pochybuji, že takovýmu člověku stačí něco říct, aby s tou situací něco dělal. Maximálně si řekne něco o netoleranci a nesnášenlivosti dětí

To je dost možné, každopádně i tak bych se rozhodně ozvala (ve slušnosti). Někomu vadí hlasitá televize, někomu štěkot psa, někomu řvoucí děcko - všechny případy jsou o toleranci, která by na bytovkách měla být automatická. Možná si to ani neuvědomují že to jde tak slyšet ... ?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ciiicaaa: Možná si to ani neuvědomují že to jde tak slyšet ... ?

Jak jsem s pánem mluvila, tak jsem říkala, že jsme uvažovali o přesunutí ložnice (v souvislosti jak jsme se bavili o tom pláči, ale já hned dodala, že už je tolepší, to taky bylo, ale jen asi dva dny), ale že to není technicky možné. Tak předpokládám, že mu došlo, že to asi slyšet je... Ale odpověď už jsem psala. Ale jak je potkám, tak se asi ozvu, pokud se situace nezlepší. Předpokládám, že mi stejně řeknou, že s tím nic dělat nemůžou, no ale když radíte to rodičům říct, tak to ještě zkusím, jak bude vhodná příležitost..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené