arrow
profile_image
chocp7aj
od 5. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Milé holky, nemáte některá zkušenosti s permanentním makeupem rtů a linek v salonu Ellen ve Vodičkové (paní Elena Jaděvič)? Mají celkem pěkné webové stránky, což je sice sympatický, ale rozhodně ne určující parametr. Lepší by bylo, kdyby měla některá nějakou zkušenost. Uvažuju hlavně o permanentním makeupu rtů.

arrow
profile_image
Larisa
od 15. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Byla jsem tam již dvakrát. Taky se mi zdála jejich nízká cena trochu podezřelá, ale když jsem se chtěla objednat tak paní Elena těžko hledala pro mě volný termín. No…, když má takhle narváno tak mě to uklidnilo a šla jsem na věc! Moje dojmy: šikovná, zkušená a můžu doporučit. Mám obočí a oční linky-jsem spokojena a zvažuji nabídku paní Elen na prodloužení řas. Její ceny co jsem porovnala na netu nejsou předražené a asi někdy v květnu se za ní znova stavím. Jinak ona provádí konzultace zdarma a nemusíte jít rovnou na aplikaci.

arrow
profile_image
chocp7aj
od 5. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pro Larisu a Kvítek: Moc děkuji za zprávy a zdravím.

arrow
profile_image
Meggy007
od 26. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

V žádnem případě nedoporučuji ! zjistila jsem, že je opravdu lepší si připlatit víc a mín kvalitní permanent, než od pani Elena Jaděvič ! po 6 dnech mi celé obočí slezlo, ani kapičku barvy na obočí nemam, vytrhala mi obočí a když jsem jí volala, že mi obočí od ní celé slezlo, řekla mi sprostě, od čeho je tužka na obočí ! tže já jsem si zaplatila permanent, obočí mi celé od ní slezlo a já jsem za špatnou .. Pokynu jsem se držela, tže moje chyba to rozhodně nebyla. Když jsem po ní chtěla, aby mi s tim tedy něco udělala, abych nezůstala uplně bez obočí, tak mi řekla, že na mě nema čas, že je na horách. Jestli můžu poradit, připlatte si raději víc jinde a mějte to kvalitní, než zaplatit její směšnou cenu v uvozovkách, nejlacinější v pze a pak se dočkat ještě nekvalitní práce a hlavně neprofesionalniho jednani a sprosteho ! Pani Jaděvič si mysli, že je z Ruska, že ma asi všechnu moudrost, opravdu strašné a v saloně, na to, že je ve Vodičkové to zrovna nejlepe opravdu nevypadá a zima jak blázen, už asi nezbyly pani Ellrn peníze na topení ..

arrow
profile_image
Meggy007
od 26. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

V žádnem případě nedoporučuji ! zjistila jsem, že je opravdu lepší si připlatit víc a mít kvalitní permanent, než od pani Elena Jaděvič ! po 6 dnech mi celé obočí slezlo, ani kapičku barvy na obočí nemam, vytrhala mi obočí a když jsem jí volala, že mi obočí od ní celé slezlo, řekla mi sprostě, od čeho je tužka na obočí ! tže já jsem si zaplatila permanent, obočí mi celé od ní slezlo a já jsem za špatnou .. Pokynu jsem se držela, tže moje chyba to rozhodně nebyla. Když jsem po ní chtěla, aby mi s tim tedy něco udělala, abych nezůstala uplně bez obočí, tak mi řekla, že na mě nema čas, že je na horách. Jestli můžu poradit, připlatte si raději víc jinde a mějte to kvalitní, než zaplatit její směšnou cenu v uvozovkách, nejlacinější v pze a pak se dočkat ještě nekvalitní práce a hlavně neprofesionalniho jednani a sprosteho ! Pani Jaděvič si mysli, že je z Ruska, že ma asi všechnu moudrost, opravdu strašné a v saloně, na to, že je ve Vodičkové to zrovna nejlepe opravdu nevypadá a zima jak blázen, už asi nezbyly pani Ellrn peníze na topení ..

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Meggy007: Pani Jaděvič si mysli, že je z Ruska, že ma asi všechnu moudrost, opravdu strašné a v saloně, na to, že je ve Vodičkové to zrovna nejlepe opravdu nevypadá a zima jak blázen, už asi nezbyly pani Ellrn peníze na topení ..

Cituji Meggy007: po 6 dnech mi celé obočí slezlo, ani kapičku barvy na obočí nemam, vytrhala mi obočí a když jsem jí volala, že mi obočí od ní celé slezlo, řekla mi sprostě, od čeho je tužka na obočí ! tže já jsem si zaplatila permanent, obočí mi celé od ní slezlo a já jsem za špatnou .. Pokynu jsem se držela, tže moje chyba to rozhodně nebyla. Když jsem po ní chtěla, aby mi s tim tedy něco udělala, abych nezůstala uplně bez obočí, tak mi řekla, že na mě nema čas, že je na horách.

No,já nevim,nechci tu lobovat,ale já tam byla a také mě nechytlo prvně a korekci paní Ellen udělala bez řečí a o nějaké tužce na obočí nepadlo ani slovo,pak mě x krát dotetovávala pravé,jelikož mě tam vypadává pigment a problém s tím taktéž neměla,naopak mě i nenechala platit plnou částku a byla moc vstřícná.
Salon je hezký a neřekla bych,že vypadá zle,to vůbec ne a pokud je klientce zima,má tam deku,která je neskutečně teplá,vždy mě přikryla,pokud bylo třeba.
To zda je a nebo není češka není přece důležité!

arrow
profile_image
agáta-A
od 7. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Byla jsem na pérové metodě Taffi v salone Ellen ve Vodičkové. S obočí jsem spokojena. Paní Elen vždy byla milá a vstřícná. Bylo vidět, že s permanentem má bohaté zkušenosti. Profesionálně odvedla svou práci. Jedno obočí mi místy krvácelo, takže napoprvé barva dobře nesedlá. Hned po aplikaci bylo to trochu nejisté období čekání, ale na opravu mohla jít až po třech týdnech. Paní Elen vysvětlila, že za krvácení pokožky muže nejčastěji zvýšený tlak. Po korekci více dála na její rády tak aby při hojení barva dobře usedlá. S konečným výsledkem jsem spokojena a do budoucna zvažují i linky.

arrow
profile_image
ciare
od 17. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dnes jsem byla na korekci a jsem naprosto spokojená! Prostředí je krásné a paní Ellen moc vstřícná a ochotná zodpovědět všechny dotazy. Poprvé se mi úplně nelíbil tvar, ale po dnešku je perfektní. Vřele doporučuji!

arrow
profile_image
J.angel
od 16. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak ja jsem N*****Á !!

Holky,prosím nikdo nelezte do kosmetického salónu !!
STUDIO ELLEN ,Vodičkova 16, Elena Jaděvič

... Ta ruská ropucha mi zničila kuži kde je obočí a to opravdu katastrofálně a ještě řekla,že to je moje chyba,že jsem něco nedodržela BOHUŽEL nejsem sama jak jsem zjistila k mé nove kosmetičce už během 2 měsíců přišli 4 nové od ni se stejným problémem a stejně tak jim vynadala !!
Teď se mi to snaží dát do kupy cca třičtvrtě roku a po dnešní kontrole mi řeka,že to ještě další třičtvrtě roku bude možná trvat !!A už si klientky od ní fotí a začne s tím něco dělat !
Tak ať nás neni víc ! 5litrů v ****** a stav je že se mi propadá a hnisá kůže a neprijma novou barvu kvalitního make-upu !!
Absolutně to nejde kvalitni barvou prekrýt ty jeji jedy vypuzují vše !
informujte své blízké !

arrow
profile_image
J.angel
od 16. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A ještě dělá všem jeden tvar !

arrow
profile_image
sumavan
od 21. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Varuji všechny před návštěvou v salonu Ellen.
Při první návštěvě jsem byla vyzvána paní Ellen o napsání recenze, poté co měla velký problém s nepodařeným pernamentním makeupem u zákaznice. Už toto mě mělo varovat, ale podstoupila jsem stejný úkon i na sobě a nyní toho lituji, jelikož vypadám jak klaun a musím investovat další peníze na opravu. Po měsíci při dodělání korekce mi byla nakreslena výrazná černá linka nad obočím a každá strana jinak zbarvená. Na mojí žádost o napravení se paní Ellen na mně utrhla, že jsem to tak chtěla (chtěla jsem pouze mírné zvednutí a dotažení) a na můj protest, že mi na to upozorňuje každý mi velice důrazně řekla atˇkaždého pošlu do háje a řeknu, že jsem si to takto přála a že mi to stejně za čtyři roky zmizí. Nenechte se zmást jako já počátečním milým jednáním který mi sebemenším nesouhlasu se okamžitě změní a domluva není možná.

arrow
profile_image
damika
od 4. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, tak z toho co tady o paní Elen čtu nejsem vůbec moudrá...Zanedlouho mě u ní čeká permanent a mám z toho trochu hrůzu...Je pravda, že když jsem paní volala poprvé jen informativně byla velice příjemná..domluvily jsme se, že si zavolám na objednání až budu vědět jak na tom budu s časem a to už byla komunikace z její strany horší. Nejdřív řídila auto a slíbila že mi zavolá..nezavolala, tak jí volám druhý den a byla extrémně nepříjemná, že má klientku a nemá na mě čas, bylo to takové šup šup objednání. A protože jsem nevěděla, co se před PM nesmí, tak jsem se ptala a sjela mě proč se my mladý holky máme potřebu pořád patlat makeupem, tak jí na to říkám, že se jen obecně ptám a netuším na základě čeho soudí že já jsem mladá holka No trochu mě to odradilo, ale jestli je dobrá..No nevím. Pokud je tady někdo kdo s ní má ještě zkušenost a napíše, budu vděčná. Nerada bych pak litovala..Díky

arrow
profile_image
sumavan
od 21. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj Damiko,
ráda bych Vám popsala mou zkušenost s tímto salonem a paní Ellen.
Je mi 51 let a často doprovázím manžela na různé akce, proto je pro mne vzhled velice důležitý. Tento salon jsem si vybrala BOHUŽEL, pouze podle adresy a nikoli podle referencí a věřte mi, že toho velice lituji. Paní Ellen je velice příjemná do doby než s ní nesouhlasíte, pak nastolí takovou aroganci, že se s ní prostě nedomluvit nedá. Já byla na pernamentním makeupu obočí a výsledek jedna katastrofa. Každá strana jinak, levá o 8 mm víš, čára nad obočím jak namalována tužkou, zhrozil se každý kdo mi vyděl. Když jsem paní volala tak mi řekla atˇ přijedu, že mi to opraví a výsledek byl, že přišla o dvacet minut později, protože musela doprovodit syna a rozčilovala se, že jsem to tak chtěla a že každý má obočí nesouměrné a nic mi dělat nebude a to věděla, že jedna cesta do Prahy mi trvá 3 hodiny. Když jsem tam byla tak měla velký konflikt s ruskou klientkou, za nevydařený makeup rtů. Paní do předávala právníkovi. Dnes bych se k ní přidala. Závěr je takový, že mi to stálo dalších 7000 Kč za odstranění a předělání. Dnes je to šest měsíců a ještě to není úplně hotové. Co mi však zaráží nejvíce, že ještě stále může vykonávat pernamentní makeup a ještě na takto prestižní adrese.
Zvažte svou návštěvu !! Není to nalíčení, které dokážete smýt.
TENTO SALON ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI.
Marie

arrow
profile_image
damika
od 4. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den Marie, mockrát Vám děkuji za názor, pravděpodobně jste mi zachránila oči před zkaženým PM. Měla jsem tam jít zítra, ale raději to zruším. Vím, že mnohdykrát je to konkurenční boj v diskuzních forech, kdy jeden haní druhého jakože rádoby klient, ale Vám věřím. Opravdu mě zarazil přístup paní Ellen, když jsem jí podruhé volala. Já bych si takhle nikdy s klientem jednat nedovolila, i kdybych nestíhala sebevíc. Nemluvě o tom, kolik klientek si kromě přístupu stěžuje na nepovedený PM. Dokonce si myslím, že ty pozitivní reakce si píše ona sama a ve výsledku budě víc těch, co s ní spokojené nebyly....
Ještě jednou moc děkuji jestli jsem si myslela, že si nechám alespoň horní tenkou linku, tak teď si jsem jistá, že do jejího salonu ani nepáchnu. Pokud máte nějaký ověřený salon na PM v Praze, budu ráda když mi ho napíšete
Mějte se hezky, a ať je to její "dílo" brzo a definitivně pryč z Vaší tváře.

Damika

arrow
profile_image
sumavan
od 21. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj Domiko,
jsem ráda, že jste můj názor přijala tak, že to není nějaké z účtování mezi námi.
Upřímně, asi bych ani přesně nevěděla kam napsat ( příspěvek před Vámi je můj, těsně po návštěvě), ale kontakty mám přímo od Ellen, poté co jsem byla zrovna přítomna její hádce s ruskou klientkou. Samozřejmě, paní si za to mohla sama. Tak jsem to udělala. Chápu, že některé zákaznice mohou mít prazvláštní přání, ale profesionál jakým se ona prezentuje, by měl umět šetrně určité úkony rozmluvit a navíc nedokážu pochopit, jak může takto jednat s klientkami, které jí platí. Vidíte nad Vašim makeupem se rozčilovala a mě pořád chtěla vnutit linky o které jsem nestála. A důvod proč jsem to neřešila hned ten den, je že mi řekla, že se to do týdne vyloupe a zůstane pouze to hlavní. Já sama to mám vyfocené a musela bych bít v hodně velkým rauši abych na něčem takovém trvala.
Přeji Vám, aby vše dobře dopadlo, protože je spousta skvělých salonů, který práci odváděj perfektně ale chce to opravdu sbírat informace. Já byla strašně po tomto nedůvěřivá, nakonec jsem navštívila celkem neznámou kliniku kde provádí odstranění a zároveň pernamenci a jsem naprosto spokojená, hlavně s přístupem.
Až budete mít po zákroku, tak napište. Myslím, že porovnání ocení spousta žen.
Hezký den Marie.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené