arrow
profile_image
Kriola
od 4. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Permanentní vyrovnání jemných vlasů
Ahoj holky,
chtěla bych si nechat permanentně narovnat vlasy. Vlasy mám jemné a konce jakoby kroutící se, zkrátka takové ani vlnité, ani rovné. Navíc nevyžehlené působí strašně neupraveně a pramínkují se. Žehlím, ale to je ničí a navíc-vlhko. Navíc je lákavá představa, že bych každé ráno nemusela strávit min 20 minut nad svými vlasy.
Takže jsem se chtěla zeptat, jaké narovnání by pro mě bylo vhodné-chemické, keratinem...? Vlasy bych chtěla úplně dorovna, což keratin úplně nezaručí, ale já je nemám vlnité, jen zkroucené. Navíc je mám jemné, tak aby to nevypadalo, že jich mám 5. Jako když vyžehlím, tak je objem ok, nemusím tupírovat, tak aby to nebylo nějak o moc horší.
Takže, co by ste mi poradili? A na kolik by mě to cca vyšlo? Vlasy nemám moc husté, zato cca do půlky zad.
Děkuji.

arrow
profile_image
actiniaria
od 27. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

čauky, já má vlasy cca stejné: jemné, né rovné né vlnité a moc jich teda taky nemám Zkoušela jsem už keratin (brazilský) a výsledek byl jedině ten, že jsem měla vlasy rovné asi týden, a přijde mi, že to zažehlování keratinu(na 230 stupnu) je tak akorát hodně vysušilo
btw.šampón a keratin mě vyšel z aukra na asi 300 kč

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak bohužel objem se ti podle mě úplně ztratí, i husté vlasy jsem viděla po narovnání výrazně zplihlejší. A pokud máš jen takto trochu vlnité vlasy tak by ti je keratin podle mě vyrovnal úplně a je to asi nejšetrnější metoda.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené