Před týdnem jsem byla na permanentu obočí.Stroupky už jsou pomalu pryč,ale výsledek je hrozný.Prostě vubec nejde poznat,že jsem na nějakém permanentu byla A to mě to dělala ta samá paní ,která mi jej dělala asi před 5 lety a výsledek byl super.Ale ted ? ještě mám jít na dodělání,ale bojím se ,že to dopadne stejně.Co si o tom myslíte?

arrow
profile_image
Heda
od 2. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ničeho se neboj a s paní si promluv. Možná změnila tetovací barvu a pigment v ní Ti nesedí.
Nebrala jsi náhodou antibiotika, nebyla jsi nemocná, neměla jsi cyklus?....i tyto faktory dovedou pozlobit....Nechala jsi obočí vyloupat bez zásahu nebo jsi mazala stroupky nějakou mastí?

Je možné, že tělo tu barvu nechce moc přijmout, každej to má s permanentem jiné - někomu to chytne hned a jinej musí jít na přetetování. Taky záleží na dalších faktorech, co tu psala Heda.
Být tebou, tak jdu ke kosmetičce na korekci, přece jsi si to zaplatila a měla by jsi být spokojená. A když to zase nechytne, tak bude chyba nejšpíš v těch barvách co používá...

paní jsem volala a říkala,že to předěláme ještě jednou a že to teda uděláme tmavší.Taky mi řekla,že ta konečná barva teprve pujde vidět až po dvou,třech týdnech...ale o tom pochybuju.Jako že by mi to ještě ztmavlo? to si nemyslím.Kdyby to bylo aspon trochu poznat,ale fakt je to stejné jako předtím.za jak dlouho mužu jít zase na to předělání,nevíte ?

antibiotika sem nebrala a měla sem den před menstruací.Ale to sem měla i poprvé před 5 lety a výsledek byl super.Jo s tím mazáním.řekla mi at to mažu jen z vrch u a ze spodu.Tak sem tak dělala.a pak až sem ji volala tak říkala,at už to mažu celé.

arrow
profile_image
Heda
od 2. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na vikousek: Nech to vyhojit. Doba hojení je idividuální, takže Ti neporadím kdy znovu. Já bych zajela za paní osobně, ať se na to podívá a domluvila bych si tam další termín i podmínky za jakých práci dokončí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené