arrow
profile_image
sequanka mojeid
od 17. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zjistila jsem, že je tu spousta lidí, kteří mají v muzice a písničkách přehled, tak prosím o radu. Od září mám na starosti předtančení deváťáků na plese, určitě jste to také některé zažily. Dávno už se netančí na klasickou polonézovou muziku, spíše na nějaké slavnostně a zároveň melodické moderní písnišky, na které se dá vymyslet nějaká taneční sestava. Dost často se tančívá na různé songy z filmů. Máte-li nějaké tipy, budu moc ráda. (Pro představu jsou dívky v dlouhých bílývh šatech, tak určitě nic extra divokého).

Ahoj, poslední předtančení, které jsem viděla (tančil synovec) bylo na hudbu ze Zora. Kluci měli černé škrabošky a holky velké bílé květiny ve vlasech. Bylo to opravdu povedené.

arrow
profile_image
Ewiczkaaa
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

28

My na maturitním měli své vystoupení na tuhle písničku. Taneček jsme dělali přímo z klipu, jen trošku námi upravené a tančilo se to dobře,i když všechny dívky měly dlouhé šaty.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak moje mamka dělá předtančení už asi sedmým rokem. Měla moulinrouge či jak se to píše,vangelis,nějakou shanyu twain,celine dion, PCD, seal... Na jedno předtančení je třeba pět písniček,ale jsou sestříhané.

Napiš mi do sz a vypíšu ti všechno

arrow
profile_image
sequanka mojeid
od 17. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dík za tipy, kdyby někdo ještě něco měl, ráda si poslechnu, stačí zadat autora a píseň.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené