arrow
profile_image
leni84
od 11. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojda, chtěla jsem se zeptat na vaše názory, popř. zkušenosti, na plastiku před těhotenstvím a kojením. Děkuji moc za odpověď.

arrow
Neprodává v Bazaru

leni84
Ahoj, nevím jestli ti pomůžu, ale byla jsem na zmnšení před dětmi (ty plánuju za pět až sedm let) Do operace jsem šla s tím, že pokud to bude nutné půjdu po dětech znova. Dlouho jsem přemýšlela jestli do toho jít, ale nakonec jsem se rozhodla, že ano, nechtělo se mi s mýma starýma prsama žít už ani měsíc navíc natož několik tet...jsem teď moc spokojená a lituju jen toho, že jsem na operaci nešla dřív.

arrow
profile_image
Ajka73
od 19. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak já jsem zase ten druhý případ Chystám se taky na zmenšení, ale čekala jsem teda až po dětech. Prsa mě štvaly vždycky, ale před dětma to nebyla ještě taková hrůza, většinou mi stačila podprda DD maximálně E. Teď po dětech to je katastrofa, prsa se mi zvětšily o minimálně dvě čísla a už tak zůstaly. Takže já jsem ráda, že jsem vydržela, protože kojení u mě teda s prsama pěkně zamávalo a asi by se mi nechtělo jít na opku dvakrát.

arrow
profile_image
lucicek
od 22. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já si je nechala udělat před dětma je mi 26, a nevidim v tom žádnej problém, až na to ,že půjdu holt ještě párkrát na výměnu....

arrow
profile_image
leni84
od 11. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Juu, to jsem ráda, ža vaše názory. Mně je právě jen 25 a děti taktéž neplánuji, ale jednou určo. Jen si říkám, že to není zrovna laciná záležitost, tak zvažuji všechna pro a proti. Ale už mám v plánu jít ve čtvrtek na konzultačku, tak jsem zvědavá, co mi lékař poví. Budu zas o něco moudřejší, tak mi to snad pomůže v rozhodování.
A kdyby jste někdo měl zkušenosti s implantáty v těhotenství a při kojení, prosím o vyjádření. Děkuji

leni84
Ahoj, já si je nechala dělat v 25letech .Mám dvě děti a moc jsem toho nenakojila,ale nevím jestli to byl důsledek implantátů.Moje mamka taky nekojila,tak nevím jestli to může být tak trochu dědičné.První jem měla v 7.měsíci,tak to moc nešlo a druhý normál a taky bohužel nic .Doktor mi řikal,že mléčná žláza vede mimo,tak to prý na kojení nemá vliv).No sice mě doktorka z laktační ligy prudila až jsem z toho brečela,ale sestra mě pak uklidnila,že skoro všichni jsme vyrostli na umělim mlíku a svět se nezbořil,tak už jsem se s tím pak tolik netrápila.Jen musíš počítat s tím,že půjdeš pravděpodobně na výměnu.Po prvním mímu to bylo dobrý,ale podruhé se mi dost změnšili a maličko se pohnul implantát.Není to teda nejhorší,ale člověk se namlsá tím jak vypadali před tím a když už tam ten silikon je ... No já už mám termín na další opku a doufám,že poslední.Já určitě nelituju,že jsem šla už ve 25letech a nečekala až po dětech.Teď mi bude 34

arrow
profile_image
pavlína84
od 1. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mě je taky 25 a děti zatím nemám. V budoucnu je určitě plánuju. No a po zvětšení jsem dneska 11tý den. Takže bych do toho šla, jestli to opravdu chceš...
Já nelituju!

arrow
Neprodává v Bazaru

Jsem po zvětšení 10 týdnů a mám dvouletého syna. Kojila jsem málo a asi to tak bude u mě i s implantáty. Druhé dítě plánuju za pár let, prý by to neměl být žádný problém. Švagrová je má 5let pod žlázou a teď kojí už půl roku. Zatím vše ok, uvidí, jak to bude vypadat po kojení.

arrow
profile_image
leni84
od 11. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Děkuji vám za přízpěvky, rozhodla jsem se tedy nečekat až po těhotenství a dnes byla v Sanusu, termín mám 11.5.09 Tak snad to dobře dopadne a budu spokojená jako vy a plno dalších.

arrow
profile_image
Delilah
od 2. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sousedka má teď třetí dítě a normálně kojí s implantátmi, předtím s nimi odkojila už dvě děti.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte, a co myslíte u mě: je mi 25 a chtěla bych augmentaci, protože vážně nemám žádné prsa, ale tak zhruba za 2 nebo 3 roky bych už chtěla díte (zatím nemám děti) Má to cenu teď? Už jsem v podstatě rozhodlá že je chci, ale tohle je jediná překážka o které uvažuji, jenom proto že nemám děti ještě....a taky za jak dlouho se to mění?? Když si je dám udělat teď, za 3 roky budu mít dítě a to hned po kojení se zhorší a budu muset na výměnu?? predem děkuji za radu..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Teraňa

ak plánuješ dieťatko za 2 roky,tak to byť tebou už počkám a dám si ich urobiť až po kojení.ale zase na druhej strane,môžeš mať šťastie a prsia sa ti kojením nemusia vôbec zmeniť a ty vôbec nebudeš musieť podstúpiť opravu.ale určite s tým rátaj,že prsia sa v tehotenstve a počas kojenia menia a to platí aj pre prsia,kde je implantát pod svalom.keby plánuješ deti neskôr,tak by som rozhodne nečakala,ale keď plánuješ čoskoro,tak by som počkala.je to len a len na tebe.

arrow
Neprodává v Bazaru

Asi to risknu. Jsem strašně ráda že jsem našla tyhle stránky, a jak tady tak čtu ty diskuze uvědomuju si že nejsem jedina kdo má takové malé prsa a velké komplexy. Čím víc to pročítám, tím víc tu plastiku chci. Chci už být konečně spokojená. Poslední dobou nemyslím na nic jiného a každý den tu trávím hodiny pročítáním a sháněním informací.

Ahojky,nechala jsem si zvětšit prsa před 2 lety,mám kulaté pod svalem a po roce od operace jsem čekala miminko,ted je Terince půl roku a já vesele kojím ikdyž mám implantáty,ikdyž prsa nevypadají jak po operaci,hodně se nalily v těhotenství a ted při kojení,hodně povolily,ale ted my hodně lidí říká,že vypadají dost přirozeně jako anatomy,ale asi mě čeká po druhém dítěti,které plánuji cca za 2 roky další operace.Někdy si říkám,že jsem měla počkat po dětech,ale pak už bych do toho asi už nešla,jsem ráda,že jsem si je nechala udělat,příjdou my jako by byly moje už od jak živa))

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené