arrow
profile_image
Artilla
od 19. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím holky,
nemáte někdo prosím tip, kde by se v běžném kamenném obchodě daly sehnat plavky "brazilky"? Proběhala jsem už spoustu obchodů, ale nikde jsem je neobjevila.
Děkuji moc předem!

Reaguji na Artilla: zkusila bych Calzedonii, ale ještě jsem jejich letošní plavkovou kolekci neviděla, ale hádám, že by to mít mohli. V TEZENISU mívají taky něco na ten styl, ale nemají to dobře ušitý. Určitě by se našlo i něco v H&M. On člověk asi musí trošku hledat, aby to bylo opravdu pěkně ušitý a hezky to sedělo.

Já mám z Tezenisu asi 5 souprav plavek s brazilkovým spodkem (z toho jsem měla na sobě asi jen dvoje, vždy nakupuje ve velkém ). Pravda, že kvalita nic moc ale za tu cenu bomba . Jinak vím, že minulý rok i Terranova měla brazilkové spodky. Hodně teď na ebay jsou brazilkové plavky (popř. holčiny na fb je přeprodávají).

Cituji Miki_nka: Pravda, že kvalita nic moc ale za tu cenu bomba

Ano, kvalita je nic moc, ale zato si jich můžeš nakoupit kolik chceš a nebude ti líto je po jedné dovolence vyhodit. V Praze je i outlet Calzedonie a Intimissimi a tam se taky dají sehnat, ale většinou jsou to z loňských kolekcí atp. Každopádně já si tam nakoupila brazilky v černé barvě a nikdo nepozná z jaké kolekce asi tak byly... A můžu je pak jednoduše namixovat s jakýmkoliv vrškem.

Já loni sehnala jednoduché černé brazilky v C&A, ale byl to teda boj!

arrow
profile_image
maryan
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Artilla: Rip curle mají nádherný brazilky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené