arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak fotka je pěkná. Stejně jako se mi líbí ty co jsem přidala. Nejsou to sice vyloženě plavky, ale kdyby ty holky co nosí tanga u nás byly majitelky takovýhle zadečků tak proč ne. To by byl i hezký pohled.
Bohužel u nás jsem to na hezkém zadku neviděla . Můj nejhorší zážitek byl, když si takhle hezky ležím na koupáku, opaluji se na břiše, zvednu se na loktech s tím, že se podívám zda nepřišel hezký chlap - a nade mnou se ohýbá slečná v tangách s neuvěřitelně chlupatým zadkem, zadek samý beďár a jiné pupeny. ..... A ještě horší byl snad pohled ze předu .
Víc vykrojená tanga jsem neviděla ..... - a víc zarostlé přirození také ne. . Na ten pohled snad nezapomenu .
Ale pokud má holka krásný zadeček a není ji 50 tak proč ne. .

arrow
profile_image
Rosemary
od 11. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Gogelka17: Můj nejhorší zážitek byl, když si takhle hezky ležím na koupáku, opaluji se na břiše, zvednu se na loktech s tím, že se podívám zda nepřišel hezký chlap - a nade mnou se ohýbá slečná v tangách s neuvěřitelně chlupatým zadkem, zadek samý beďár a jiné pupeny. ..... A ještě horší byl snad pohled ze předu . Víc vykrojená tanga jsem neviděla ..... - a víc zarostlé přirození také ne. . Na ten pohled snad nezapomenu .

No fuj Je hrozný, jak některý ženský nemají soudnost

arrow
profile_image
Anaela
od 10. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mít zadeček jako slečna na fotce, tak chodím v tangách i do města

Já teda od 15 let tanga nosila, bílý zadek a bílá prsa jsou pěkně hnusná, ted to už ale neřeším plavky mám jen jednodílný na krytý bazén, na koupalište bych si se svou postavou už nedovolila jít, samotné se mi navaluje když vidím dvojdílné plavky na hordě celulitidy, ale hubené holky proč by schovávaly zadek v bombarďákách.

Cituji anafara: Nemůžu si pomoct,ale přijde mi to hrozně perverzní.Už fakt přehnaný.Sodoma-Gomora.Dost bych se styděla chodit venku s holím zadkem.Bylo by mi to trapný.

S tímto naprosto souhlasím!

Já osobně bych si je nikdy nevzala, jsem strašně stydlivá.

arrow
Neprodává v Bazaru

U mře nosívám jedině tanga. nechci být za světlušku.

arrow
profile_image
bonnie90
od 7. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na framboise:

Už jsem přispívala, ale po dovolené mám i fotku. Takhle se nestydím ani u nás, nejsem žádná vychrtlina(172/60), ale kdybych měla o 5-10 kg víc, tak by už to asi nešlo.

Reaguji na Eleanora22: Souhlasím,když holka váží 80 kg a vezme si tanga jako plavky,tak to asi není moc pěkný pohled.

arrow
profile_image
kacabalek
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte holky prosim vás nevite o nějakých hezkých plavečkách tangach? muže byt i jen spodní díl na netu toho moc neni diky za nějaký odkaz nebo radu

Pokud je na to postava, tak at holka klidně zadek ukáže Chlapy budou určitě rádi a stoupne vám sebevědomí

arrow
profile_image
rybina
od 24. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem pro tanga. Doma u bazénu nenosím nic jiného než ty nejtitěrnejší tanga. A na dovolené klidně taky. Dokonalou postavu nemám, ale taky nemíním mít bílou zadnici, to vypadá pak hrozně.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na bazén u nás v ČR bych si tanga nevzala a vršek nesundala. Za celou éru chození na koupaliště jsem viděla snad jen dvě slečny s tangama... Na dovolené u moře bych si ty tanga klidně vzala a vršek sundala taky, nikdo mě tam nezná, tak co . Na většině pláží si sundává vršek každá třetí, takže si myslím, že jsou místní a ostatní obyvatelé pláží i docela tolerantní...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na wovel: Mně to přijde super, nejsou to takové ty erotické tři nitě spojené k sobě, normální bokové tanga. Zadek máš taky super, za mě

arrow
profile_image
majka73
od 4. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Před několika lety jsem taky jedny měla,ale nosila jsem je jen doma po dvoře.Ven jsem si v nich vyjít nedovolila. Byli od firmy POZITIVE ,ale ta už u nás zkrachovala..Stály tenkrát spodní díl 250,- Kč a vršek byl trojúheníčkový a byl za 399,- Kč.Letos už bych do nich nešla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené