arrow
profile_image
scare
od 9. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mno hej lidi já si myslím, že to je opravdu v člověku. Že na tom ta barva nemá absolutní vliv. Je mě 15 a barvím se od 9 nebo 10 let (možná ještě míň), a vlasů mám požehnaně. Dokonce až teď půdu ke kadeřnici, tak si je nechám prostříhat, abych jich neměla tolik. Mám vlasy k lopatkám a potřebuju vždycky dvě barvy, protože mi jedna nestačí, kolik mám vlasů... Takže se nebojte, že by to bylo barvama = )

arrow
profile_image
andi13
od 2. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Je fakt, že plešatění je hlavně genetická záležitost, ale také hormonální. Manželovi jsem zkusila dát takový "elixír mládí" Marabuco, inzerovali to v časopise Skvělá a začali mu zarůstat kouty. Dost mi vlasy po dítěti zřídly a zkusila jsem to s úspěchem taky. Navíc to srovnalo moje nerváky. Mimo jiné to obsahuje afrodisiakální rostliny, což se u mého manžela výrazně projevilo.-hi, hi,hi. Je to ale na pití hrozně odporný. Nemít to ty účinky, tak to ani nepozřu. Máte někdo zkušenosti s tímto přípravkem?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte,

chci se zeptat, třeba nějaké kadeřnice....jestli tu je...když vypadne vlas i s kořínkem..naroste nový? Nechala jsem si prodloužit vlasy a zjistila jsem, že mi po bocích vypadávají..tak jsem to sundala...se je snažím teď udat .. Tak by mě zajímalo, jestli mi ty moje vypadané vlsy i s koříknky narostou znovu. Díky za odpověď a mějte se... čao

Určitě dorostou Takhle vypadá růstový cyklus vlasů:

Zůstává tam takový zárodek, ze kterého se líhne nový vlas. Musely by zaniknout i ty zárodky, aby vlasy už nerostly.

Tedy já si barvím vlasy už léta letoucí a někdy se až divím jaký nápor vydrží, ale zatím neplešatím ťuky ťuk

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Není prvada,že vlasy ničí blond barva.Já jsem se dlouhá léta barvila fialovou a po čase jsem chtěla změnu,tak jsem fialovou stáhla na blond a nechala sitmavou jen jako podbarvení.Trvalo hodně dlouho vlasy stáhnout na blond barvu.Jednou jsem si nechala vlasy vyšetřit tím přístrojem,kde na obrazovce vidíte své vlasy a jak moc jsou zničené.A k mému údivu bylo to,že blond vlasy byly v pohodě,ale fialové byly hrozně zničené.Paní co mi vlasy vyšetřovala říkala,že blond barva vlasy vysušuje,že mám používat masky,ale že tmavé barvy vlasy ničí,nikoliv vysušují.Ten test vlasy mě hodně vyvedl z omylu,dříve jsme si také myslela že blond níčí vlasy a tmavá ne,ale opak je pravdou.

Iwory
Ten test vlasy mě hodně vyvedl z omylu,dříve jsme si také myslela že blond níčí vlasy a tmavá ne,ale opak je pravdou.
Já jsem taky test podstoupila a mě se potvrdilo to co učím i vě škole,že blond barvy vlasy ztenčují a "vyžírají" melaninová zrna. Kdežto tmavé barvy díky slabému peroxidu melaninové zrno obalují Proto když se blondýnka hodlá obarvit na tmavo tak barva nedrží protože nemá ty zrnka na kterých by se barva uchytila.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Danda28
Já teda nevím,ale fakt mi ta paní řekla,že blond nemám tak zničené jako ty tmavé,že ty jsou na tom huř...Moje kamarádka šla z blond na hnědou a drží jí to,což nechápu,protože se většinou říká,že tmavé barvy na blond chytají do nehezkých odstínů,ani jí to kadeřnice nechtěla obarvit,tak si to obarvila sama a fakt to má v pohodě...

Cituji Iwory: Já teda nevím,

léta praxe člověka naučí

Cituji Danda28: Já jsem taky test podstoupila a mě se potvrdilo to co učím i vě škole,že blond barvy vlasy ztenčují a "vyžírají" melaninová zrna. Kdežto tmavé barvy díky slabému peroxidu melaninové zrno obalují

To můžu potvrdit, blond barvy jsou nehorší, kolikrát mi to potvrdili i kadeřnice.

Cituji Baru: máš úžasný vlasy,

Ježiš, děkuji to potěší a ještě slyšet to v jednom týdnu dva krát...

Cituji Baru: to je fakt henna jo?

Jo, jo henna, používám nejčastěji z DM, ta mým vlasům vysloveně svědčí. Teď mám nově červenou organic od Urtekramu a chci vyzkoušet ještě Lush.

Cituji Baru: Mě se tahle barva hrozně líbí, ale od tý doby, co se barvim na červeno, tak mi hrozně padaj vlasy, asi jsou ty barvy moc agresivní nebo co.

Co to máš za barvu, jakou značku? Moje kamarádka si taky barví vlásky na zrz, má moc pěknou barvu, takovou jakoby skořicovo-zrz, jako kdyby byla přírodní zrzka, člověk by řekl, že barvička je její. Vždycky mne navnadí, když se vidíme a já začínám uvažovat o barvení, ale v zápětí mne to přejde, vzpomenu na své vlasy po x letém barvení a stejně ten její krásný odstín bych nedocílila, pže ona má své vlásky hodně světlé, má i světlou pleť s pihami, tak k ní jde krásně.
Ještě můžeš vyzkoušet barvící šampóny od Palette, barva chytá dobře, jen se rychle vymyje. Anebo místo barvení zkusit přeliv, ale viděla jsem samé tmavší, na měděný nebo červený jsem ještě nenarazila.

arrow
profile_image
Daníček
od 1. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Iwory
jsem sice tmavovláska, ale občas se zblázním a jdu do melíru. Vlasy, na kterých mám staženou původní barvu, se strašně ulamují - přesně jak píšeš. Je to kvůli přesušení vlasů při odbarvování. Vždycky si nadávám, že do takovéhle blbosti už nikdy nepůjdu, takhle si ničit vlasy . No, člověk je nepoučitelný

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Daníček
Já právě nevím co s tím,v blond se cítím dobře,v tmavé jsem byla jak mrtvola,protože mám světlou pleť.Ty konce už nebarvím od té doby,co jsem dosáhla požadované barvy.Chci chodit jen na melír do odrostů,abych to neničila tolik,ale i tak

arrow
profile_image
Daníček
od 1. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Iwory
Já to vždycky řeším všemi možnými blazámy a kůrami na suché vlasy. Docela to pomáhá, ale jen na jeden den (takže mýt vlasy každé ráno) a nesmí bát vlhko, to hned krepatím. No a u kadeřnice nějakopu intenzivní kůru pro zničené vlasy.
Ale stejně to není ONO

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Daníček
Taky používám masky atd,ale umývat každý den nemůžu,protože to se mě ta blond nehezky vymyje,kdybych to pořád umývala.Nevím no,ale tak aspoň mi nepadají vlasy z toho barvení.

Iwory
ty nemáš blond,na foto to máš šílený,je vidět,že to más odbarvený. Ne nabarvený. Konce ti upadávají protože pořád dokola natíráš zbytečně konce vlasů barvou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené