arrow
profile_image
kokoskap
od 28. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Z toho si nic nedělejte, to je jen na začátku zimy, než si zvykneme. Já mám na podzim vždycky pocit, že nemůžu nosit čepici, protože to vypadá nemožně, ale v lednu už jí nosim denně a nepřijde mi tak zlá.
Takže hlavní rada za mě zní: jemně mýt vlasy tak často abychom se cítili příjemně a až začne opravdu mrznout, bude nám jedno, jak ten kulich vypadá. Já se ještě chystám koupit si klapky na uši jako mezistupeň, aby ta čepka nebyla takovej šok.

A taky mam samozřejmě pocit, že mam divný vlasy, no. Pomáhá nosit je v culíku, abych si na ně neviděla.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak ono hlavně tím, jak člověk pořád přechází z tepla do zimy, se pokožka hlavy více mastí a tím pádem vlasy rychleji plihnou. Plus ten smog a vlhko... no nic moc pro vlasy. Já to řeším kapucou a ráno si vlasy na vršku hlavy ještě trošku podtupíruju a přeláknu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Uff, a já myslela, že se mastí teď jenom mně. Říkala jsem si, jak to, že v létě, kdy je horko a hlava by se měla logicky víc potit a tudíž i mastit, tomu tak není a naopak teď v chladnu se mi mastí fakt brutálně

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lokim: Chtělo by to použít např. Alluring Curls od Nexxusu - brání proniknutí vlhkosti do vlasů.

Děkuji, vyhledám si to. Skutečně mi nikdy nic nezabralo na to krepatění, ani ty profi přípravky pouze kromě jednoho, jenže to bylo u náhodné kadeřnice a velmi protivné, která mi zpětně nechtěla říct, co to bylo za přípravek, ani značku, takže zase jsem na mrtvém bodě a hledám.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lokim: Alluring Curls od Nexxusu

No jo, už to čtu, jenže já nemám kurdny, já žehlím vlasy, nechci vlny víš, jen mi vlasy z vlhka krepatí. I tak je to dobré?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené