arrow
profile_image
Megiie
od 31. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím všechny ženy a dívky. Máte nějaké zaručené tipy jak se vypořádat s PMS a následně bolestivou menstruací bez užívání HA ? HA nechci užívat a vlastně ani nemohu, jsem silná kuřačka, oba rodiče i prarodiče měli několikrát trombózu.
První dva dny menstruace jsou horor, nevydržím bez Ibalginu a odpočinku, jenže ne vždy jsou k tomuto klidovému režimu vhodné podmínky. Máte proto některá recept, který na vás zabírá? Poznamenám, že se stravuji zdravě, užívám široké spektrum vitaminů a minerálů, minimálně 4 x týdně sportuji, takže v tom by problém být neměl..

arrow
profile_image
MouldyBread
od 5. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jediné, co se mi prozatím podařilo zmírnit je zavodnění, nic neobvyklého 3-4kg navíc,je pít hodně lymfatického čaje a zvýšit pitný režim.

Taky jsem před pár lety musela vysadit HA a nesmím užívat, před a během menstruace nejsem schopná fungovat - bolesti hlavy, zad, břicho ani nemluvím, návaly horka střídají zimnice, nateklé citlivé prsa a brečím pomalu i u reklam A to taky nemám špatnou životosprávu.

Doktorka mi doporučila Diomax, prý to má zmírnit zavodnění, krvácení a celkově PMS.. Je to pouze doplněk stravy - před uvedením na trh není výrobce povinen ověřovat účinnost a taky jsem žádnou účinnost u mě nepozorovala... Ale to je asi individuální

arrow
profile_image
rosička
od 21. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám dobrou zkušenost s kontryhelem, pije se denně půl litru čaje, po dvou měsících jsem zaznamenala velké zlepšení. Někdy mě až zaskočí, že dostanu menstruaci, protože mě nevaruje bolest prsou a hlavy, jako dřív. Kontryhel zmírnil i dost silné krvácení. Jenom je potřeba být důsledná a opravdu pít čaj denně, nemá žádné negativní účinky, jako některé jiné bylinky, takže není potřeba pitnou kůru přerušovat.

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za mě jednu lžičku pupalkového oleje denně a 2x denně tobolku Šatavari (kapsle z organických bylin od značky Organic India). Je to na hormonální rovnováhu a taky na PMS.

Jinak sestra s tím má o hodně větší problémy, po vysazení začala trpět na velice silný PMS, kdy si musela brát třeba i dva dny volno z práce a proležela ho doma v křečích. Jako rosička výše začala pít kontryhelový čaj a podle jejích slov jí už u první menses velice pomohl a ten stav zmírnil.

Ahoj, jsem úplně v koncích. Rok a půl mám bolesti zad a po bypassu žaludku v 2014 (vysadila jsem d
Sayanu) menses "dobrý" ale poslední 4 měsíce mám PMS snad každej den!Jsem vzteklá, nateklá, nafouklá, bolesti k nesneseni v břiše a zádech a tak půl měsíce s pořádnym apetitem k jídlu i k s..u! Objevily se u mě křečovky a modřiny. Kdybych potřebovala ochranu, tak asi na ten nuvaring, co mi nabízela moje nová gyn. kývnu ale já potřebuju asi snížit nevím co, PMS? hormonální hladinu? Nic co beru z prášku to prý neovlivňují, tak nevim 😩😱😭😤

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené