arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mitternacht: vždyť si můžeš vybrat šaty, ve kterých budeš krásná i bez opálení

To je argument, jako pojď na mne zboku ...

To je individuální, jak píšeš, že jsi světlý typ, hlavně nezačínej s něčím silným ( raději normální , ne turbo ) , poněvaž se akorát spálíš. A postupně si přidávej minuty. Pokud možno, tak bych šla raději do nějakého lepšího studia, nevím odkud jsi, než někde do paneláku - tam by ti měli poradit i ohledně opalovacího krému ( do solárka je samozřejmě jiný, než na slunko ) .
Samoopalovák podle mne dělá buď fleky nebo nepřirozeně oranžovou barvu , nebo kombinace obojího. Krém do solárka se samoopalovací přísadou moc nedoporučuji taky, v kabínce zas tolik času na natírání není, pomocné ruky na natřetí zad tam taky nejsou a výsledkem může být tygr pruhovaný.

Cituji Chillys: Emerald Bay Mojo

Skvělé urychlení , ale raději až po částečném opálení, ne hned ze začátku, je hodně silný.

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já se vloni viditelně spálila po první návštěvě, dostala sem úpal či co, bylo mi špatně, motala se mi hlava...
nechci tě od toho odrazovat, jen to píšu, že je třeba počítat i s tímhle rizikem

já byla ted na 4 návštěvě...slabé solárko-hodně slabé a já se nespaluji (první návštěva 15 minute a zbytek po 20 minutách) a už je to hodně vidět

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Labtec:
přesně tak, já jsem hodně světlý typ a jestli jsem byla v solárku tak 10-12x a stejně jsem byla jen světlounce
a hooodně jsem litovala těch peněz! Doporučuji spíše na střik - nebo jak se tomu říká
je to levnější a né tak škodlivé a můžeš si to třeba nechat jen od hlavy do pasu

Nástřik, to je samoopalovák v bleděmodrym...fleky sice nehrozí hned, ale po pár dnech je měla kamarádka fakt děsný, a obečení to taky barvilo....Já chodila na solárko, ale byla jsem nespokojená, po 10ti návštěvách jsem byla opálená tak, jako po třech ve studiu, kam jsem chodila dřív Bohužel až teď vím, že je lepší solárko párkrát vyzkoušet a až pak si koupit permici Takže už se nemůžu dočkat, až se vrátím do starého dobrého studia Jinak já chodila ze začátku taky obden, pak tak dvakrát týdně,a teď tak jednou za deset dní...

Chtěla bych taky do solárka začít chodit, protože sem v zimě bledule a v létě to většinou taky moc nedoženu Nikdy sem tam nebyla,kámoška jednou a říkala že tam byla jen pár minut a že to na ní stejně nebylo vidět.. Ani se tedy nedivím, po první návštěvě a ještě na tak krátkou dobu..Jinak také zkoušela samoopalovák,těšila se jak bude opálená a výsledek? Byla flekatá od hlavy až k patě, mezi prsty na rukou, na krku.. Drhla to několikrát kartáčkem než to trochu pustila a mohla jít mezi lidi..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tyjo to je asi rozdílné. Já třeba jsem typ, který se jen tak nespálí a poprvé jsem byla v solárku na 15 minut na 800-stovce. A 4x za sebou - byla jsem blázen. Ještě jsem měla krém s broznzerem, takže už po dvou návštěvách to na mě bylo vidět.
Ale pokud píšeš, že jsi světlejší a máš i dendence se spžlit pak bych raději šla na slabší solárko, pokud chceš na Turbo určitě ne vyšší jak 600 a třeba jen 6 minut, a hlavně bych nezavrhovala krém

Být tebou jdu na slabší solárko a jen na pár minut když jdeš poprvé. Pak bych zvýšila minuty a změnila solárko za silnější. Doporučila bych ti,aby sis koupila mléko na opalování přímo v soláriu a pořádně se namazala..
Já použivala mléko do solárka na podporu opálení a mléko po opalování v soláriu a za 3 tydny jsem měla krásnou barvičku . Samozřejmě záleží na typu pleti a může to bejt individuální.
Jinak jsem četla ,že se nesmíš 7 hodin po opalování v soláriu koupat či sprchovat.. Tak nevím Jen má zkušenost..

Hele holky a kolik stojí ten krém v solárku? Na netu sem našla cenu cca 220,-, nevím ale, jestli mi v solárku dají jenom množství co potřebuji, nebo si musím koupit celou lahvičku. Jinak neznáte nějaké solidní solárko okolo Plzně či v centru? A Kolik se tak pochybuje cena za jednu návštěvu? Díky

já jse sice tmavovláska, ale pleť mám úplně světloučkou-asi dva roky zpátky jsem si říkala, že zkusím aspoň solárko-chdila jsem denně na 15 minut po dobu 14 dnů a vůůůůbec nic a to jsem používala doporučené přípravky a podobně a ostatní s tím solárkem měli dobrou zkušenost...dneska se mažu samoopalovákem a jsem spokojená...ale chápu tvou potřebu přirozeného opálení

arrow
profile_image
Daphnne
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem taky světlý typ. Ale chodila jsem do solárií Ergoline a mazala se krémy podporující opálení a musím říct, že to bylo znát hned po první návštěvě. A asi po pěti jsem byla jak černoch.

arrow
profile_image
tegereen
od 18. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky. Chci od pondělka taky začít chodit na solárko, ale nevím jestli na obyčejné nebo na turbo. Jsem fototyp 3 středně světlá kůže, hnědé vlasy. Opaluju se do červena a pak mi opálení zhnědne. Málokdy se spálím. Někde jsem četla, že pokud člověk začíná chodit do solária, tak by neměl jít rovnou na turbo. Prý má jít na klasiku, tam se tvoří dlouhodobé opálení, které dýl vydrží. Turbo je spíše už na udržení, jedná se o povrchovější opálení, které je také rychleji dole. Nevíte, co je na tom pravdy? Ještě by mě zajímalo, když půjdu na klasické solárko, kde nebude zapnutej větrák tak si myslím, že se můžu spíš spálit, než na solárku co má větrák tam se spíš nespálím. Nebo i když solárko nemá větrák tak se spíš nemusím když tam budu 3. návštěvu 10 minut? Vím, že se na solárku můžu spálit, ale jde mi hlavně o ten větrák. Jestli je lepší ho mít zapnutej nebo ne. Aby když ho budu mít vypnutej, tak abych se zbytečně nezpálila.

arrow
profile_image
tegereen
od 18. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Daphnne: Ahoj. Jsem taky světlý typ a chtěla bych být rychleji opálená. Jak si se mazala? Před i po solárkování nebo jenom před? A jakým krémem s urychlovačem? Jak se jmenuje? A kolikrát za týden a na kolik minut si chodila na udržení barvy? Promiň za ty otázky

Reaguji na tegereen:
To, jestli se spálíš, nezáleží na větráku. Ten je v solárku jen proto, aby ti nebylo vedro. Typický příklad je větrné počasí v Egyptě - člověk si myslí, že se vůbec neopaluje, protože to fouká, ale večer je spálený a trpí. Jinak to, co píšeš o turbu vs normálním solárku je pravda.

arrow
profile_image
rosa.blanca
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mishka999: Typický příklad je větrné počasí v Egyptě - člověk si myslí, že se vůbec neopaluje, protože to fouká, ale večer je spálený a trpí.

Je to tak.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené