arrow
profile_image
Baruu88
od 6. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, stalo se vám některý, že jste po vysazení HA pouze špinily? třeba 10 -14 dní? Všude čtu, že to holky buď vůbec nedostaly nebo třeba po dvou měsících dostaly. Já vysadila před rokem a pořád se to nesrovnalo a navíc mi k tomu pěkně padají vlasy Gynekolog mi na to chtěl znova předepsat HA, ale to fakt nechci chtěla bych tak za rok mimčo a když vidim, jak se s tim tělo nedokáže poprat teď, tak to do sebe nechci znova prát. Když jsem to řekla gynekologovi tak mi předepsal pouze nějaké dryáky hormony a to se mi taky zrovna nechce brát. Stalo se to někomu? Máte nějaký nápad co s tím? Děkuju za jakoukoli radu.

Určitě tu na Omlazení najdeš spoustu rad jak srovnat cyklus, zkus více hledat.

Nicméně doporučuji kapky Gynex, jeřáb ptačí, ženský čaj. Toto jsou čistě přírodní produkty a mnohým ženám zaberou, ani nemusí mít hormonální léčbu. U mě je třeba důvod špatného cyklu PCOS. Je to velmi zvláštní, když už je to rok. Štve mě, že tak 99% lékařů ti na tento problém doporučí hormony, ať už HA nebo vyvolávačky, a to se mi vážně nelíbí.
Na vlasy ti pak doporučím Haar vital z DM v kombinaci s panthenolem. Tuto kombinaci teď beru už dva měsíce a zatím nejlepší výsledky, co jsem kdy měla.

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mě ve zdravé výživě paní dala tinktury jeřáb ptačí a ještě jeden a pak přímo bylinný čaj se všemi možnými bylinkami a že to mám brát najednou, že bylinky jsou v tomhle hodně dobrý, na padání vlasů mi zabral rybí tuk

arrow
profile_image
Adriana13
od 4. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem po vysazení chodila na vyvolávačky, protože mi nebylo dobře, připadala jsem si jak stále s PMS...potom jsem nasadila gynex, ale s tím jsem špinila během ovulace, která konečně naskočila, tak jsem jej vyměnila za malinovou a chmelovou směs od dědka kořenáře a od té doby je vše super. Na padání vlasů mi pomohl Biohar. Až po roce jsem se cítila zdravotně ok, dneska bych si už nikdy HA nenechala napsat.

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě na naskočení a srovnání cyklu po vysazení HA pomohl kontryhelový čaj. Není to bůh ví jaká pochoutka,ale vypít se dá. Pije se 2x denně pullitrový hrnek. Kontryhel srovnává MS, zmírňuje bolesti a působí proti PMS.
Na padání vlasů mi pomohl panthenol v tabletkách.

arrow
profile_image
Baruu88
od 6. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

děkuji za rady ty tabletky z DM na vlásky beru už asi půl roku i pantenol a vůbec nic, zkoušela jsem i donna hair a všechno možné, dostala sem ted milion vodiček a prášků od kožních (byla sem asi u třech) a nic nezabírá, ale všechny se shodují v tom, že až se mi srovná cyklus bude to SNAD ok.. před užíváním HA sem s vlásky nikdy problém neměla ani nikdo z rodiny... a k tomu cyklu, tak jsem zkoušela brát poctivě gynex pak i sarapis a ani jedno mi nezabralo, jak dlouho ste to braly než to zabralo? jinak zkusím tedy ještě ten jeřáb ptačí)

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

co se zkusit ještě vyčistit? Máš po HA zanesený organismus a ten pak nemůže správně fungovat, zkus bílý čaj nebo ostropestřec. Já mám vysazeno 10 měsíců a začínám brát bylinky, protože mám stejný problém jako ty, teď se mi to nějak zhoršilo, tak jsou na řadě bylinky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené