arrow
Neprodává v Bazaru

Jinak prsa máš hezká,na t3 první fotce to jde vidět víc, to se srovná.

méně než
10 příspěvků

Slečny moc moc vám všem dekuji za vaše odpovědi. Jste skvělé určitě ale jesťe budu otravovat s otázkami

arrow
profile_image
Pupupidu
od 26. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také jsem byla u Dr.Hirňáka a také jsem měla jedno prso větší. Levé prso sestouplo téměr okamžitě, pravé si dávalo na čas, mělo dlouho jiný tvar a bylo menší. Dnes jsem téměr rok od op, rozdíl ještě vidím, ale už jen nepatrný. Chce to čas

arrow
profile_image
Katty
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mar-keta: Máš moc hezká prsa, pěkný tvar a velikost akorát, takové troječky, nic přehnaně velkého. Taky si myslím, že ti prso sestoupne.. a budeš spokojená.

Reaguji na Mar-keta: Koukla jsem na fotečky a musím říct, že panu doktorovi se tedy povedly moc krásná práce. Chce to opravdu jen čekat a uvidíš, že jak opadnou otoky tak budeš mít prsa dokonalá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mar-keta: Taky se mi zdá, že máš luxusní prsa, pan doktor je profík a dává si záležet. Navíc moc dobře ví, jak se prsa po operaci mění, také otoky dělají svoje, chce to čas.

arrow
Neprodává v Bazaru

Máš je naprosto luxusní, pan doktor je prostě nejlepší a moc dobře ví, co dělá. Vůbec se neboj, že bys je neměla stejné, máš je ještě napuchlá a hlavně ti ještě trošku sednou.

arrow
profile_image
t.mro
od 7. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Mar-keta: Market, máš moc pěkná prsa. Já to mám teďka tak podobně, 2 týdny po opce a jedno prso mě zlobí více a je nateklejší.
Myslím, že až Ti otoky opadnou, budeš mít výstavní kusy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dejte jim fakt holky čas.Mě se moje líbí čím dál víc a to jsem se bála jak budou vypadat za pár let a už jsou to čtyři roky a furt se kochám.Nejsou dokonalá,ani obě úplně stejná,ale stálo to za to,těšte se na své první léto.Ted už je tak nevystavuji,pač ty pohledy nejsou moc příjemné

Ahoj, tak i já se přidávám .Jsem 9 dní po operaci ,taktéž jsem byla u pana doktora Hirňáka na Perfect clinic. Naprosto skvělý chirurg i člověk. Měla jsem vážnější komplikace,takže nakonec jsem tam zůstala 4 dny modelace se zvětšením,210ml pod zlazu. Každopádně mám také jedno větší a jiný tvar maličko ,takže doufám,že se to vše srovná.
Jinak prsa máte všechny krásná ,co jsem mrkla do foteček . A jak je vidět,vše srovnalo

méně než
10 příspěvků

Slečny Vy Jsme opravdu skvělé... 😘 Ani si neumíte představit, jak moc mi vaše odpovědi pomáhají tak levé prso už trosku spadlo a je měkčí a to prave se taky trošičku změnilo, ale díky vam nezoufam a čekám tak jsem měsíc po OP a koupila jsem si podprsenku bez kostice. Dám na profil další fotečky at vidíte jak se měním
Jste úžasné, děkuji za podporu a rady

méně než
10 příspěvků

MYSKA MINNIE- četla jsem si i tvůj příběh a upřímně docela mazec, ale věřím, ze bude vse fajn, tvoje prsa jsou krásná pan doktor je opravdu profik. Holky říkali, ze to chvilku potrvá, ja už jsem měsíc po OP a mam pořad velký rozdíl, ale časem se to srovná

Reaguji na Mar-keta: Děkuji No , můj příběh jsem tu malinko osekala,abych nevystrašila budoucí čekatelky Ale pan dr. Hirňák je opravdu špička. Prý na mě nikdy nezapomene Dnes jsem byla na kontrole a říkal,že vše vypadá tak jak má,a že se prsa budou ještě usazovat a vše se srovná. Takže se určitě neboj, i u Tebe se vše srovná. I teď vypadají krásně přidám další fotečku po dnešním odstranění náplastí.

arrow
profile_image
chloe_e
od 23. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,JA jsem dneska 10dni od OP a taky mám jedno prso věští a mám v něm menší implos,tak snad jak otok opadne tak se srovnaji

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Myska minnie: Máš je nádherný No jo, dr. Hirňák je super. Tak hlavně ať už máš vše bez kompliakcí a můžeš si je užívat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené