Červenat se určitě nemusíš .
Já vždycky jedu na dovolenou zhubnout a pak to nakonec dopadne tak, že si přivezu ještě tak o kilo, 2 víc . To je hrozný, ne, ale letos nebudu už tak rozežraná, přísahám , nechám to radši dalším hladovým čechům .
Chlapi jsou s tímhle hrozní, fakt.. to je snad každý rok . Já to asi příště udělám tak, že se zeptám na zemi, na cenovou relaci a něco vyberu, zamluvím a basta . Už nebude aspoň tolik remcání a nervů kolem.
Ještě jednou díky za fotky a užij si svojí dovolenou .

Ty si jí taky užij a pak sem musíš dát vědět, jaký to bylo

Reaguji na petraparis:
táááákže... v sobotu v noci jsem se vrátila z Caribbean wordu. A dobrý . Až na to, že první 3 dny bylo vcelku hnusně/ polojasno a docela foukalo. Ale dalo se . Hned po příjezdu nás ubytovali do těch odporných pokojů co vedly kolem baru vedle recepce/ty staré hnusné, smradlavé. A celou noc pod oknem hučel nějaký agregát a máma nemohla spát. No ale druhý den jsem si na recepci vydržkovala lepší pokoj, takže jsme byly ubytované v pokoji s výhledem na kurty. Ale bylo to tak 5 minut chůze do restaurace , ale nevadilo. Hlavně že byl klidný a nový, hezký pokoj. Oproti tamtomu staršímu poskok o 3 kategorie.
Celou dovo jsme trávily na pláži a tu a tam jsme zašly k tomu slanému bazénu(když foukalo, prootže tam bylo bezvětří ).
Jinak moc pěkný hotel. Ale ty drinky co tam míchali, to byly hrozné zabijáky! Dala jsem si jeden a ten musel být tak 50/50, byla jsem po něm opilá a bylo mi i špatně, takže jsem pak byla jen na vodě .
Ale jinak celkový dojem z dovo byl dobrý , odpočinutá, opálená, ani jsem nepřibrala, takže paráda .
Jaká byla tvoje dovo?

Reaguji na Petrolejkaa: Ahoj, promiň, že píšu, až teď. Takže dobrý, jo? Kolik jste tam asi tak měli stupňů? Jinak mně se nezdálo, že by ty drinky byly nějak silný... No, třeba tam byli jiní barmani A co animátoři, byli tam ještě nějací? Já jsem s nima loni chodila na diskotéky mimo hotel, byli fakt hrozně moc milí a dávali na mě pozor, aby mě v pořádku zase přivezli na hotel

My jsme se v Egyptě měli skvěle. Bylo tam hrozný vedro. 35 ve stínu, na sluníčku mnóóóhem víc, si ani netroufnu odhadnout, kolik. Ale to nám nevadilo, aspoň jsme se pořádně opálili a jsme jakou černoušci Jinak hotel, jídlo, pití, zábava, okolí - všechno ok a nejúžasnější bylo moře - křišťálově čistý, šnorchlování parádní... Vrátili jsme se moc spokojení

Reaguji na petraparis:
Co se týče počasí, tak tam bylo v rozmezí od 24-29 stupnů, první dny foukalo, takže jsme zalezly s mamkou do závětří ke slanému bazénu. Ale pak už bylo hezky. Takže počasí začátkem října ještě oka .
Animátoři tam byli už jen místní, vůbec jsem nepobírala, jak si mohli pamatovat moje jméno?! Tam bylo takových holek a oni si zrovna zapamatují Petru! Nechápačka . Byli pohodáři, ale hrozně mi vadí, že jakmile přišli pokecat, tak si prostě museli šáhnout aspon na rameno! Nemám takový blízký kontakt ráda, takže jsem zatla zuby a dělala, že mi to nevadí.
A to tě vyváželi čeští animátoři? Nebo místní? A co na to říkal přítel? Mému by asi hráblo .

Výborný! Takže také spokojenost...

Nooo a od ted už zas jen solárko

Cituji Petrolejkaa: oni si zrovna zapamatují Petru

Já jsem taky Petra A loni tam pracovala jako animátorka Češka Petra, tak možná proto Ale mně většinou říkali: Ahoj milačku. To nevim, kde pochytili

Jinak jsem chodila s místníma, tenkrát jsem ještě nebyla se svým současným přítelem, ale single, jela jsem tam s mamkou a partou kamarádů, kteří taky vzali svoje mamky, takže jsme všichni měli o zábavu postaráno Ale fakt musím říct, že byli skvělí, milí, dobře jsem si s nima pokecala a nic si ke mně nedovolili (jako jo, sem tam nějaký to sáhnutí na rameno nebo obejmutí či pusa na tvář, ale to je fakt všechno, jsem jim vymezila hranice )

Jó, tak to je super, že to bylo výborný, jsem ráda, že se ti tam líbilo A teď hurá do solárka (i když na mě jaksi moc nepůsobí, nevím proč, ale nikdy se nikde neopálím tak, jako u móóóře )

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené