arrow
profile_image
Bedna
od 12. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,

děje se mi teď posledních pár dní taková věc. V pravém chodidle, respektive v jedné jeho části, cítím na malinkou chvilku - dejme tomu pár sekund - hrozné teplo až horko, asi jako kdybych tu nohu položila na radiátor. Je to takové příjemné teplo, každopádně mě to zarazilo
Začala jsem si tedy na toto téma googlit a objevila jsem diskuzi, kde mě zaujal jeden příspěvek. S dovolením ho sem překopíruju:

Dobrý den,
mám podobné pocity, začal jsem trochu pátrat. Jedná se o neuspořádaný pocit čaker – příjemného pocitu tepla ( jako infrared nebo silný reflektor v tom místě, že..?). Pokud se budete věnovat nějakému duchovnímu proudu (buddhismus, hinduismus, kabala – které Vás nasměrují k přijímání Vašeho života takového,jaký je (vše, co se děje, je to nejlepší, my to musíme pouze přijímat – platí ze začátku i o negativních událostech a pocitech), můžete tyto pocity tepla rozvíjet a harmonizovat. Mají samoléčící vliv a zažijete velmi příjemné věci. Nebojte se, je to zcela přírodní a přirozená síla. Jen ji v dnešní době plné vědy nevyužíváme. Přeji mnoho úspěchů při Vašem osobním rozvoji. Karel

Mno a teď co tomu předchází. Poslední týden jsem se rozhodla zase trochu věnovat svému nitru, meditaci, duchovnu, rozvoji osobnosti, změně myšlení a podobně. Už dříve jsem si vyhledala nějaké zdroje - literaturu a podobně. Na uložto jsem při náhodném hledání našla složku Meditace pro Danču - což mě zaujalo jelikož se jmenuji stejně. Tuto složku několika mp3 jsem měla uloženou nějakou dobu a během tohoto týdne ( v rámci toho že na sobě začnu pracovat) jsem se rozhodla, že se k tomu vrátím a pustím si to. Jednalo se o řízenou meditaci, vybrala jsem si hned první mp3 s názvem 1. Čištění srdečního centra a vztahů. Vydržela jsem asi 20min, usínala jsem u toho, myšlenky mě vedly jinam a hlavně mě začala docela dost bolet hlava.
Téhož dne, ovšem v noci po návratu domů, jsem se k tomu opět vrátila a vydržela celou hodinu řízené meditace. Bylo to celkem příjemné, cítila jsem se dobře, jednalo se o uvolňování svalů - napnutí/povolení atd, dostavila se podle mě i alfa, kdy jste při vědomí, ale zažíváte různě veci... Pak jsem usnula. Ráno mě celkem dost svaly na nohou, trvalo to asi dva dny. A pak jsem si všimla toho horka v nohou.

Může se jednat opravdu o spojitost, anebo mám začátek nějaké chronického onemocnění žil? Nemáte někdo podobnou zkušenost?
Děkuju a omlouvám se za dlouhý příspěvěk.

Tak to by mne také zajímalo. Mívám to taky, někdy i velké horko až do zad. Jednou to bylo tak intenzivní že jsem se intuitivně otočila protože jsem měla pocit že snad stojím u nějakého ohně a hořím.

arrow
profile_image
Bedna
od 12. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A točíš se taky tak nějak kolem svého nitra jako já? V té diskuzi psala slečna, taky stejné pocity a taky se zajímala o osobní rozvoj. Tak já fakt nevím, ani jsem nevěděla kam zařadit diskuzi. Snad to takhle bude ok..

Reaguji na Bedna:

Já se právě ničím takovým nezabývám, takže nevím proč to mám. Ale jednu dobu jsem to mívala velice často a opravdu hodně, hodně intenzivně. Nechápala jsem ale co to je, co to znamená.

Holky, mě zase občas poleje horko v lýtku.
Když se mi to stalo po prve, tak jsem si vážně myslela, že na mě čůrá pes.
Ale proč to je, to nevím.

arrow
profile_image
casia
od 6. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na True: takové věci dělá často krční páteř - míšní dráždění, já z toho mám migrény a pocit chladu v nohou i rukou

Reaguji na casia:
Tak to by to vysvětlovalo, mám špatnou krční páteř a ruky a nohy mívám také studené, migrény a bolesti hlavy jsou na denním pořádku.

Tak záhada vyřešena

arrow
profile_image
Bedna
od 12. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já nad tím furt přemýšlím, sleduju to čím dál častěji. Je to zhruba 4 sekundy a to horko se objevuje jakoby na patě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené