arrow
profile_image
Jocelinn
od 28. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, chci se zeptat, zda tu má někdo zkušenost jak se podává na poště balík, když ho chci poslat službou EMS (to znamená aby do druhého dne byl na určené adrese)? Jaký "podací lístek" k tomu potřebuji.
Je to přesně tato služba:
http://www.ceskaposta.cz/cz/sluzby/baliky/cr/ems-i d246/#podani

Ale nějak nechápu, co k tomu podání vše potřebuju vyplnit. Hodí mě to tam na ty PDF soubory, kde je jako první podací lístek, který je ale uplně obyčejný - přesně takový jaký vyplňuji, když posílám balík doporučeně.
Prosím, nevíte tu někdo?

arrow
profile_image
pajuska27
od 8. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Bohužel ti neporadím, ale myslím, že kdyby ses zeptala na poště tak ti určitě poradí

Vyplníš si ten podací lístek, který vyplňuješ jako u dop. dopisů nebo balíčků a na poště pak řekneš, že chceš poslat zásilku jako EMS a dají ti tam ještě štítek, kde vyplníš odesílatele a adresáta a to pak pracovnice nalepí na balíček, takže na něj nemusíš ani psát adresy. Jestli ale chceš, aby tam byl zítra, musela bys ho stihnout odeslat dnes do 6ti

a nezapomen pokud budeš odesílat balík na dobírku tak vyplnit poukázku!

arrow
profile_image
Ňuninka
od 20. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, na poště pracuju, tak ti mohu poradit. Vyplníš si klasický podací lístek, musíš na něm uvést udanou cenu, tj., jakou má obsah balíku hodnou. Na poště dostaneš štítek, kde vyplníš odesilatele a adresáta. Pokud budeš chtít, aby tam balík byl do Štědrého dne a budeš ho posílat zítra, musíš to pracovnici říct. Jinak by dodání bylo až v úterý, ale myslím, že by se tě na to automaticky zeptala, alespoň my to tak děláme.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené