arrow
profile_image
Derrla
od 22. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Už půl roku mám na prsním dvorci pupínek, který se neustále plní hnisem. Já vím, nechutné, ale nevím, kde se poradit. Zkoušela jsem si to mazat alpou, protože jsem tomu nepřikládala význam,ale nemizí to. Asi bych si na to neměla ani sahat, ale je to velmi obtěžující. Nebolí to, ale z estetického hlediska to vypadá příšerně. Nevím, jestli s tím jít na kožní. Trochu se stydím, že by mi kožařka vynadala, proč jsem s tím nepřišla hned a nebo proč jsem si do toho zasahovala.

arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Derrla
A nejsou to jen Montgomeryho žlázky (žlázka)? To je žlázka, která vypadá jako hrbolek (jako při husí kůži) - je v ní mázek, který může být i tekutější a připomínat "hnis". To je přirozené, jejich aktivita se zvyšuje v těhotenství - více produkují sekret s mírně dezinfekčním efektem. Ten dvorce zvláčňuje v těhotenství a při kojení. Nedoporučuje se tyto dezinfikovat (takže alpu ne-e). Obrázek ZDE.

Na druhou stranu, pokud si nejsi jistá, je lepší, aby se na tebe lékař podíval - protože sekret vytékající z bradavky může být jedním z příznaků rakoviny.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené