Zdravím mám otázku vubec si už nevím rady. Podle čeho se určují profily implantatu ? Měřím 165 cm a vážím 50kg pod prsy mám zhruba 71cm Mám navrženy eurosillicony 325 ml ,ale co ten profil?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sany03: Nízký profil je pro holky co mají široký hrudník,aby jim pokryl plochu.Je hodně široký,ale hodně nízký,placka
Střední profil je taky širší,ale na výšku už má víc.
Vysoký má užší základnu a je hodně do výšky,dělá výrazdná prsa dopředu.Dává se holkám uzkým v hrudníku,kolem 70obvod nebo holkám po kojení,aby se ta kuže vypla.
Ty nevíš jaký máš mít?
Pokud se bojíš nepřirozenosti tak ten střední je optimální.
Já mám 69 pod prsy a chtěla jsem výrazdná prsa tak jsem si zvolila vysoký.
Příklad....nízký ....13cm na šířku a 2cm na výšku
střední....12cm na šířku a 4cm na výšku
vysoký....11cm na šířku a 5 na výšku.Čím je imploš vyšší tím má užší základnu.

No on mi právě napsal střední ,ale chci vyrázná prsa. Ted jdu 6,5 na konzultaci k primářce mudr Francu která mě bude i operovat ,tak si mám trvat na vysokém profilu říkáš ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sany03: 325ml není moc a na tvuj hrudníček mužeš klidně dát ten vysoký,nechcu ti ho nutit,aby holky neřekli že když ho mám já tak že ho nutím druhým.....ale ty píšeš že chceš výrazdná prsa tak se ho neboj.Francu ale preferuje menší prsa tak si o něj budeš muset říct,ale pod těch 325ml nechod,at nemáš mezeru mezi prsy,ju?Nemáš v galerce fotku jaké máš prsa ted tak se těžko radía nechcu ti něco psát jen tak od oka.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sany03: Pokud nemáš žádná prsa tak ti to udělá větší dvojky,menší trojky.

No mám po kojení jednoho dítěte takže nulky. No přemýšlím že bych si řekla o 350ml vysoky profil fotku přííkládám

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sany03: rozhodně bych si trvala na vysokém profilu. já si zkoušela na konzultaci do podprsenky napravo profil plus (o něco nižší než vysoký) a do levého košíčku právě střední a ten střední je fakt děsná placka! když je máš takhle vedle sebe v jedné podprsence, tak je ten rozdíl evidentní . . .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sany03: Malý základ máš,u toho vysokého si mužeš klidně přidat,ale víc jak těch 350ml nedávaj,at je nemáš až pod pažou.Jdou ti bradavky trochu do stran tak počítej s tím že i silikonové prsa ti pujdou trochu do stran,jen aby ses nelekla.

jojo to vím že je mám do stran počkej myslíš že to pujde hodně vidět?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sany03: To se nemusíš bát,viděla jsem bradavky u někoho víc do stran,ale abys s tím počítala,mě taky nekoukaj dopředu,to by ale profil neovlivnil.Šlo by to hooodně vidět kdybys to přehnala s velikostí.Ale ty nechceš nějakých 500ml tak se bát nemusíš.

Reaguji na Tamara79: Ted si mě uplně vylekala Doufám že to bude dobrý no chci max těch 350 ml víc určitě ne

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sany03: Asi jsem ti to špatně napsala,já ti to nepsala z duvodu aby ses měla lekat,budou super.Jsu zvědavá kolik ti navrhne Francu,mě chtěla dát 200-250ml pro přirozenost a střední profil.Koukni pár holkám do galerky,jsou tam s nic moc před opkou prsama a krásnýma po opce.Pak dej vědět jak jsi dopadla.

Reaguji na Tamara79: No já právě už koukala ,ty je máš moc pěkný. Zatím sem ale nenašla náký podobný prsa jak mám ted já . Určitě dám vědět , čeká mě to za měsíc

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sany03: Každá sme jinak stavěná,tak na každém vypadá stejná velikost jinak.Ty už máš po dítěti tak jsi naplou kuži už měla.Mě se tam víc nevešlo a tím že jsem chtěla vysoký profil tak mě dala víc ml než navrhovala,skrz to místo na hrudníku.Do léta budeš kočka.Akorát si v těch horkách budeš užívat tu pooperační podprdu,kterou budeš muset alespon 6 týdnu nosit.

No to je právě ono chci výrazný velký prsa ,říkám si když už tak už No chtěla bych plný trojjky přesněji řečeno ,byla sem na konzultaci u Kempnýho a ten mi řekl že to vidí na těch 325ml ,ale jak to tady čtu ´ty diskuze tak to plný trojky nejsou, tak ted jsem z toho zmatená No uvidím toho šestýho na té konzultaci. Mám ještě otázku nastupuje se na kliniku v den operace nebo den předem?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené