arrow
profile_image
Evita
od 12. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Po dlouhých letech práce u jednoho podniku jsem byla propuštěna pro nadbytečnost.
Nic se mi nedaří sehnat.Udělala jsem si rekvalifikaci na masérku, mám už pár svých klientů,kteří za mnou chodí domů.Teď přemýšlím, že bych se konečně věnovala něčemu, co je mým koníčkem - čaje,bylinky,zdravá výživa,duchovní četba,relexační hudba,ezoterika apod.
Napadá mě takový krámek s výše uvedeným sortimentem, s druhou místnůstkou na masáže, popř.kosmetiku, pedikúru apod.Jsem z Prahy.Nemá některá z vás starších, se vztahem k těmto věcem, chuť zkusit něco podobného? Samotné se mi k tomu nedostává odvahy.Začít podnikat po padesátce a ještě bez zkušeností "ve kšeftě".?

Tak tohle téma mne zajímá.Já mám jít za 2 roky do důchodu a vůbec se na to necítím.Nedovedu si představit,že budu jen sedět doma.Nyní mám kolem sebe stále lidi.Proto přemýšlím nad nějakým podníkaním,jen tak pro zábavu.Přemýšlím nad tím,ale pořád čekám na správný nápad.Snad příjde....

Škoda,že o tohle téma není zájem...že by sem padesátnice nechodily?

arrow
profile_image
Dairo
od 20. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojky milé padesátnice,ještě mi sice není padesát,ale nějak se to blíží....
Takový obchůdek by se mi líbil,jenže nevím nevím bylo-li by to dostatečné...je třeba myslet na to,že by bylo docela špatné,nevydělat si ani na nájem těch prostor ...

arrow
profile_image
Aprilia
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Evita: čaje,bylinky,zdravá výživa,duchovní četba,relexační hudba,ezoterika apod.

ahojky
ještě mi zbývá do padesátky 5 let ale uvědomuji si sakra dobře jak to může být těžké. S velkým zájmem pozoruji, když jsou v nějakém obchodě již dámy "v letech" jak se super chovají k zákazníkům. Oni si totiž svou práci považují.A oproti těm dvacítkám je zákazník "neprudí" a nezdržuje od vyprávění úžasných zážitků z noci.
Teď k vašemu příspěvku - ještě nedávno jsem byla v kontaktu s firmou která vyráběla čaje (navíc výborné) a díky tomu jsem navštivila několik prodejen bio potravin a to je opravdu jiný svět. Žádný nával, normální zákazníci co vědí co chtějí, zboží je zajímá, nechají si poradit, jsou vděčné za zájem. I nabídka je dnes velmi slušná ... včetně čerstvých potravin (pečivo, ovoce,mlé ko apod.) majitelé bývají úžasný lidé, nadšeni pro věc.
I já dnes podnikám a jsem spokojená i když nad prodejcem kosmetiky či věcí pro denní užití někdo ohrnuje nos neměnila bych. Navíc v tomto věku to již berete vážně a lidé vám věří, protože tuší již nějaké životní zkušenosti ...-) Tak držím palce nebo napište řeknu vám víc ..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené