Zdravím.
Chci se zeptat, co je potřeba splňovat, aby jsem dostala podnikatelskou půjčku.
Mám nápad na podnikání a jediné co mi brání jsou finance.
Konkrétněji by se jednalo o kamenný obchod.
Děkuji

Reaguji na 92jaja: Tak záleží, kdo by ti tu půjčku nabízel. Mě banky nabízely díky vysokému obratu na účtu neustále něco za celkem výhodných podmínek, bez přeplacení a nechtěli po mě doložit nic. Každopádně reaguji hlavně proto, že kamenný obchod fakt nedoporučuji, pokud ho tedy nebudeš otevírat v nějakém větším nákupním centru, středu města, atd..

Vím, že asi nechceš prozradit, o jaký kamenný obchod by se mělo jednat, ale hlavně si zmapuj situaci a zájem lidí. Dá se to udělat dotazníkem, např. přes FB, ale i anketa v daném místě apod. V poslední době slýchám nářky spousty lidí, jak jim jejich kamenné obchůdky prodělávají. A když už by ses musela zadlužit, chce to být si jistá alespoň na 90%. Jinak ohledně půjčky: v dnešní době už velice nic moc po tobě chtít nebudou. Měla bys hlavně něčím ručit. Splňovat musíš věk (18 a více) a možná i akontace...

Reaguji na mercy1:
Reaguji na daffny:

Děkuju mockrát oboum..opravdu nechci prozrazovat o co jde, ale prozradím to, že se jdná o věc, která tu vždy byla, je a bude a stále graduje. Má ji každý druhý...a konkurence skutečně existuje, ale samozřejmě mám vymyšleno čím bych měla být lepší, co se mi v jiných těchto obchodech nelíbilo, co lidé chtějí.
Ale nápad s dotazníkem se mi líbí, pro osttaní znám např.Vyplnto.cz

Takže chápu správně, že stačí, když příjdu do banky, řeknu, že chci podnikat v tom a v tom a oni mi půjčku schválí ?
Nebo si musím nejprve zařídit živnosták, sehnat prostory apod. ?
Díky

Živnosťák možná musíš mít už dopředu. Vzhledem tomu, že je to půjčka pro účel podnikání, měla bys uvést své IČO. Ale prostory apod. to by nemělo už nikoho zajímat. Obecně se stejně říká, že v dnešní době banky půjčují každému v podstatě na cokoli i bez ručení. A když ten člověk nesplácí, pro ně je docela výhodné na něj poslat exekuci.

Přeju ti hodně štěstí v podnikání. Možná také brzy začnu. Už se mi něco honí v hlavně Tak ať nám to vyjde

Reaguji na daffny:
Děkuji, taky přeju hodně štěstí

arrow
profile_image
Kopretinka6
od 26. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrou podnikatelskou půjčku nabízí zde: www.acema.cz/produkty/podnikatelska-pujcka Jednoduchá domluva a vstřícnost má jistě velkou váhu, proto jsme zatím spokojeni a doufám, že nezměníme názor.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené