arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s L-theaninem nebo s Phosphoricum 15 CH?? Mám před maturou a chtěla bych něco, po čem bych se dobře učila, soustředila celé dny a aby mi to podpořilo paměť a zároveň abych nebyla tak vystresovaná. Výsledky bych ovšem chtěla cítit co nejdřív a ne až po dlouhodobém užívání. Dlouhodobě beru lecitin, ten je fajn, ale chtěla bych něco, co by mě fakt nakoplo.. Energeťáky už pít nechci a kafe mi nepomáhá.

Budu ráda za každý názor, zkušenost či doporučení

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že než do sebe cpát tyhle věci, tak je lepší rozvrhnout si líp to učení. Udělat si (reálný) harmonogram, zahrnout do toho přestávky. Celý den se učit v kuse nebudeš, to prostě nejde a hlava to nevydrží, ani kdybys brala bůhví jaké přípravky.
Já si to vždycky rozvrhu tak, že se hodinu až dvě učím a pak si dám třeba čtvrt hodiny pauzu, jdu se najít, projít na zahradu, nebo v delší přestávce jdu ven se psem.
Jinak mám zkušenost akorát s Guaranou, a ty tobolky mi jakž takž pomohly, ale s prokrastinací nic neudělají

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Guernica: Nemyslela jsem to tak, že bych jela bez přestávek, to by fakt nedal nikdo ani se zázračnou bobulí..

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mirabilia: Jak říkám, mám dobrou zkušenost s Guaranou, spousta lidí si chválí gingo bilobu. Ale nevím, jak je to s tím okamžitým účinkem. Tyhle věci fungují na bázi prokrvení mozku a to se asi nestane ze dne na den. Jako placebo to možná ale zaúčinkuje

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Guernica: o Guaraně a Gynko bilobě vím... Myslím, že to bude spíše na dlouhodobé užívání.. Ale děkuji

arrow
profile_image
Tate
od 28. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem před maturitou brala lecitin, před prvními státnicemi guaranu... Nepřišlo mi, že by došlo k nějakým změnám. Je ale pravda, že spolužáci jeli v guaraně, energeťácích a Lexaurinu ve velkém, tak těžko srovnávat mé pidi dávky . Poté už jsem se na to vybodla, přijde mi lepší zdravě jíst, rozvrhnout si práci a hlavně si dělat pauzy a sportovat. Tělo je pak spokojenější, než kdyby bralo kdovíco. Aspoň to moje .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tate: Ano, sportovat... Chodím do fitka a běhat, je to fajn. Změním pak na chvilku myšlenky. Obávám se ale, že nebudu stíhat tyto aktivity.. Ale asi bych si to fakt měla dobře rozvrhnout. Můj problém ovšem je, že ráno se na učení nemůžu soustředit. Dobře se mi učí až tak od 16. hodiny a to je blbé :/

arrow
profile_image
Tifi
od 15. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně pomohl Piracetam - tabletky. Mnohem víc jsem se soustředila, doslova "zažrala" do učení, stačilo mi mnohem méně času. Brala jsem si jednu tabletu denně a vždy tak půl hodiny před učením. Nebyla jsem tolik vyčerpaná a dokonce mě to i bavilo, protože jsem tomu nemusela věnovat tolik času každý den. Při vhodném rozvrhnutí a dodržování, se to dá v klidu zvládnout bez újmy

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tifi: Děkuji, mrknu na to

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené