Ahojte holky
Mám dotaz hlavně na ty, co objednávají z victoriassecret.com pravidelně. Chystám se na svou první objednávku, ale když projíždím podprsenky, zdají se mi snad všechny s výztuží až na pár výjimek, které se mi ovšem zrovna moc nelíbí a full coverage taky nechci. Spíš nějakou do výstřihů, vykrojenou.
Jak to poznáváte, kdy je ta výstuž např. jen minimální? Push-up podprsenky jsou i bez nich, procházela jsem bazar a některé z vás je prodávaly, ale na těch stránkách se mi to zkrátka nedaří najít.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj. Jestli hledáš podprsenku bez vystuže. Podívej se do kategorie Unlined. Jestli se ti tam nic nelíbí zkus The Showstopper by Victoria's Secret toto je podprsenka s nejtenší vystuží jakou dnes VS nabízí. Dále bych ti doporučila Body by Victoria's Secret v Demi verzi, její výstuž tvoří Memory fit, což je velmi měkký a lehký materiál který pomáhá podprsence lépe se přizpůsobit tvému tělu. Na stejném principu je vytvořen i Dream Angels Demi, má také Memory fit ale více krajky než Body. Jeho stred je o něco vyšší a i jeho košíčky dosahují trochu víš.
Jestli potřebuješ další rady i ohledně velikosti a tak klidně se zeptej. Já pro VS pracuji už skoro 4 roky

Reaguji na Mirandap:
Děkuji, že jsi mi to takhle vysvětlila, tohle přesně jsem potřebovala, takže jsem za to ráda. Podprsenky VS jsem si koupila akorát v USA v kamenném obchodě, takže jsem je mohla ohmatat a vyzkoušet. Mám jen bez výztuží a sedí mi 34D, paní mě tam přeměřovala ( i když přemýšlím o 32DD, protože u nich teď zapínám na první háček - zhubla jsem). Takže u těchto typů, co jsi mi napsala, by mi tedy měla sedět taky? Ještě se chci zeptat ohledně této URL na tento typ můžu tedy zapomenout, je hodně vyztužená?

Ještě jsem si vzpomněla na tuto, protože je tam na ně zrovna akce a hlavně se mi u podprsenek líbí takové spojení mezi košíčky, jak jsou na tom s výztuží? Děkuji

arrow
profile_image
linda 4
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Roxanka: Ještě jsem si vzpomněla na tuto

tak tyto mám doma a super sedí, teď mám velikost 32DDD, ale před reopkou jsem měla 32DD, tak kukni ke mě do bazárku na tu leopardí, to je ona, push up je, dělá super dekolt, ale nejsou tak vycpané jako miraculous ........ty bez výztuže jsou taky velmi pohodlné,teď mě ve středu došly 3 podprsenky....2 bavlněné a jedna z kolekce Body by Victoria's Secret taky nevyztužená....

Reaguji na linda 4:
A jak se ti liší velikost u podprsenek s výztuží a bez? Já se bojím, aby to nebylo až moc.. Vidím, že máš v bazárku multi-way, nad kterou jsem se rozhodovala a pořád mě láká. Akorát teď mám tu objednávku, nedaří se mi vlézt ani do těch 150, abych neplatila clo, takže s ní budu muset počkat, pokud tedy už pak nebude prodaná.

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Roxanka: hele vím že to je OT ale kolik tě to celkem vyjde, když si objednáš zboží například za 100 dolarů? pořád se nemůžu odhodlat k objednávce, bojím se, abych nezaplatila 2x tolik, co to stojí . . .

arrow
profile_image
linda 4
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Roxanka:
Mě ty velikosti sedí, kupuji ve stejné velikosti, jak vyztužené, tak nevyztužené..... a řekla bych,že i odpovídají naší velikostem.Všechny mi krásně seděly.Teď jsem musela objednat 34DD, protože ve 32DDD neměli a košíčky byly stejné, jen obvod delší....ale naštěstí taky seděl.
Před necelým měsícem tam měli manual sale a podprsenky za 13,99 dolarů ty unlined(bez výztuže) bavlněné a 19,99 dolarů kolekce Body, taky bez výztuž, k tomu kalhotky po 3,99 dolarech tak mě to vyšlo, kolem 800 1 podprsenka + kalhotky.

Reaguji na kivus:
Já se teď začínám taky bát. Už hledám i jiné alternativy jako společnou objednávku apod. Platíš tam poštovné, které by mělo být tak 500,- plus DPH 20 % z celé objednávky vč. poštovného a clo jen když máš nad 150$.

Cituji linda 4: tak mě to vyšlo, kolem 800 1 podprsenka + kalhotky

Super cena.

Cituji linda 4: jak vyztužené, tak nevyztužené

Možná se blbě ptám, ale ty vyztužené VS (nemyslím extra), zvětšují hodně nebo to má jen ten efekt nadzvednutí? Sama jsem s výztuží nikdy žádnou podprsenku neměla a už z principu ani nezkoušela.

arrow
profile_image
linda 4
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Roxanka: zvětšují hodně nebo to má jen ten efekt nadzvednutí?

ty, co mám v bazárku, tak pouze ty prsa zvednou, nezvětšují....

Cituji Roxanka: které by mělo být tak 500,

to poštovné je vyšší než 500, při objednání nad 73 dol.je to 33.99x 20 =680

arrow
profile_image
linda 4
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Roxanka: které by mělo být tak 500,- plus DPH 20 % z celé objednávky vč. poštovného a clo jen když máš nad 150$.

ještě si k tomu pošta účtuje 180 za to vypočítání DPH a cla...takže se to hodně navýší ta cena, já nakupuji jen v akcích, jinak se to nehodí objednávat...

arrow
Neprodává v Bazaru

Teď si nejsem jistá jestli si rozumíme. Tou výstuží máš na mysli efekt push up?

Cituji Mirandap: Tou výstuží máš na mysli efekt push up

Vlastně ano, u všech, co mají push-up, jsem totiž našla, že jsou vyztužené. Možná by mi ta malá výztuž ani nevadila, ale bojím se, abych ta prsa pak neměla moc velká a jestli mi pak bude sedět i stejná velikost jako u "normálních".

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo tak. Velikost bys měla mít stejnou s push up i bez. Ale muže se stát že košiček s push up se ti bude zdát menší, jelikož ta "vycpávka" zabírá více mista. To záleží na tom jak moc máš plná prsa. Vzhledem k tvé velikosti bych ti doporučila již zmiňované Dream Angels Demi nebo push up což je moje nejoblíbenější, dále bych ti doporučila Very Sexy push up, nebo Fabulous.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené