arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: a buď svlékne vycpanou podprsenku a pod ní jsou žebra s bradavkou a nebo vysouká milovanou z korzetu a pod ním je rozteklé sádlo.....masakr.Ale zas je dost chlapů,co si toho moc nevšimnou.

Což je jasné, že některému chlapovi spadne brada...Ale jiný si toho ani nevšimne...Spíš mi jde o to, že holky nemají jinou možnost než kamuflovat. Teda krom toho ukázat světu, že žádná prsa nemají, což není tak lehké...Tak holt nosí vycpávky a z nulek jsou třeba menší dvojky. Ostatní holky to dělají taky, ale třeba z jedniček udělají dobrou podprsenkou trojky...

Cituji martinam: Teda krom toho ukázat světu, že žádná prsa nemají, což není tak lehké...

Nemyslím si,že absence prsou by byla nějaká tragedie.

Cituji martinam: Ostatní holky to dělají taky, ale třeba z jedniček udělají dobrou podprsenkou trojky...

Nebo z prověšených kůží pěkné naducané vnady a to je pak masakr,když sundají podprsenku.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: Nemyslím si,že absence prsou by byla nějaká tragedie.

Pro někoho je to dost velký mindrák a tak to řeší takto, no...Nevidím na tom nic špatného, holky si pomáhají různě, aby byli krásnější než ve skutečnosti jsou Chlapy jsou už zvyklí, že když má žena pěkné trojky můžou to být vycpané jedničky, silikony nebo povislé dvojky, myslím, že to už "v posteli" poté tolik neřeší....

Cituji Laky: Nebo z prověšených kůží pěkné naducané vnady a to je pak masakr,když sundají podprsenku.

Ale co mají dělat? Každý nemůže /či nechce/ na plastiku...

Cituji martinam: Ale co mají dělat? Každý nemůže /či nechce/ na plastiku...

To byl jen další příklad kamufláže jinak nic proti ničemu,je mi to celkem jedno,chlap nejsem a ženská rafinovanost je známá,tak co už s tím
Někdo má nulky prsa a někdo šestku zadek,každý má něco.
Nulky prsa mi přijdou lepší,raděj plochý hrudník,než zadek jak valach.

Cituji martinam: Aby "nepodváděli" muže? To snad nemyslíte vážně...

Naprosto souhlasím. Chtěla bych vidět toho chlapa, který se cítí podvedený, když se před ním ženská svlékne . To by se také mohl vyděsit, když až poté zjistí, že není přirozená blondýna.

Cituji martinam: Chlapy jsou už zvyklí...

No už by skoro měli být, takové korzety už se pár desítek let (asi tak 150 ?) nosí a nevšimla jsem si, že by od té doby doteď na ně nějaký chlap nadával .

Cituji martinam: ....myslím, že to už "v posteli" poté tolik neřeší....

...a pokud řeší, není problém ve velikosti prsou. Trocha vášně a šikovnosti přidává až 2 velikosti tam, kde je potřebujeme a ubírá až 15cm tam, kde je nepotřebujeme . Kromě toho část chlapů (možná ta větší) kousek prádla ponechaný na těle, ocení. Kladně.

Cituji Laky: Nulky prsa mi přijdou lepší,raděj plochý hrudník,než zadek jak valach.

To je čistě věc Tvého vkusu. Každý chlap má jiný

Cituji MilySkritek: Trocha vášně a šikovnosti přidává až 2 velikosti tam, kde je potřebujeme a ubírá až 15cm tam, kde je nepotřebujeme

Potvrzuješ tedy teorii,že silnější či jinak "nedokonalá" žena souloží kvalitněji ( víc se snaží ) než "kráska z první stránky modního časopisu"?
Je to o sebevědomí?

Holky, k těm velikostem z "kouzelné tabulky" - než se začnete posmívat a kritizovat něco, čemu nezlobte se, ale absoultně nerozumíte..? Co třeba si přečíst názory žen (zejména pak těch z většími prsy), které jsou spokojené a pocítily markantní rozdíl, když si pořídily podprsenku "divného" čísla.
A vůbec nechápu to podivování se nad tím, vždyť je to jen číslo. V obchodě taky neřeším, že já v nějakým obleču 38 a v jiným sotva dopnu 42? velikostní cedulku snad nemáme napsanou na čele a není lepší když žena s plnýma čtyřkama nosí Háčkovou podprsenku, ve které nevypadá jako matka kojná a nevalí se jí kozy bokem jako z déčkového košíčku? (nechci se tím nikoho dotknout, jen příklad).
Píšu to vlastně proto, že nesnáším, když někdo odsuzuje to, co nikdy nezkusil a ví o tom p.r.dlačky. To je fakt docela primitivní Jinak sama nosím "klasické" velikosti, ty jiné chci vyzkoušet, a věřím, že na tom něco bude, když si to tolik žen chválí, mimochodem na netu se dají najít i názorné obrázky co mluví samy za sebe...

Jinak já patřím k majitelkám malých prsou a nosím pušapku a co jako? nikdy s tím žádný kluk neměl problém...nevyztužená podprda by mi jakž takž hezký výstřih neudělala, navíc je tak i souměrnější postava

Jinak autorce diskuze: koukala jsi v lindexu? tam mají krásné minimini podprsenečky.

Cituji Laky: Potvrzuješ tedy teorii,že silnější či jinak "nedokonalá" žena souloží kvalitněji ( víc se snaží ) než "kráska z první stránky modního časopisu"?

Tuto teorii nemohu potvrdit, ani vyvrátit, neb jsem nikdy nesouložila ani s nedokonalou ženou, ani s modelkou . Naopak s nějakým statisticky nevýznamným vzorkem chlapů jsem souložila a žádný se nezalekl, když viděl moje nahé nedokonalé tělo, které oblečené a tím vylepšené vypadá mnohem lépe (podle mně)

Cituji MilySkritek: Naopak s nějakým statisticky nevýznamným vzorkem chlapů jsem souložila a žádný se nezalekl, když viděl moje nahé nedokonalé tělo, které oblečené a tím vylepšené vypadá mnohem képe (podle mně)


moja řeč

nicméně jsme už asi mírně OT

Cituji Dasule: V obchodě taky neřeším, že já v nějakým obleču 38 a v jiným sotva dopnu 42?

Doporučuji Donu Karan, u té mám velikost 36 ! Akorát kašlu na značky, takže když jsem takové pělné číslo viděla na výrobcích označených ".dk" domnívala jsem se, že to znamená "vyrobeno v dánsku" . Zato Italové to mají posunuto přesně obráceně, takže jsem ráda, když mám 44tku. A co to o mně říká ?? Nějaká čísla, kterým rozumí zase pouze jiná ženská.

arrow
profile_image
Srnkaaa
od 3. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky jasný, všechny trochu kamuflujem, ale třeba z nulek udělat podprdou trojky mi přijde divný Holky můžou bejt krásný a okouzlující a je uplně jedno jestli maj prsa čtyřky nebo nulky. Jak by jste byly překvapené třeba vy, kdyby došlo na sex a chlapík by si najednou sundal umělou "násadu" z penisu a před vámi by se tyčil malý pindík velikosti malíčku?

Cituji Srnkaaa: Holky jasný, všechny trochu kamuflujem, ale třeba z nulek udělat podprdou trojky mi přijde divný

Tyjo, nejsem si tak úplně jistá, jestli by tohle šlo...podle mě pushup přidá tak možná jedno číslo....
Miraculous možná víc, ale z nulek trojky podle mě udělat nejdou takže bych nedělala drama kvůli jednomu číslu

Nicméně argument s penisem přijde mě osobně srovnávání nesrovnatelnýho

arrow
profile_image
Saryk
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Dasule: Nicméně argument s penisem přijde mě osobně srovnávání nesrovnatelnýho

Mno, tak mně to přijde naprosto to samý, v čem se to liší? Ono taky bývá celkem vidět i v oblečení, jak na tom chlap asi je, a kdyby tam měl vycpávku, tak minimálně se zděsím, že nemá žádné sebevědomí, a nebo, a to spíš, bych utíkala, protože nic velikosti malíčku mě opravdu nezajímá. No, a nějaké holce je to třeba jedno.
To je podle mě i s prsama - pro některýho chlapa jseou minimálně trojky naprosto zásadní a některýmu je celkem jedno, co pod podprdou je. Stejně tak jako některej chlap má rád větší měkkej zadek a některýmu se takovej zadek hnusí.

Jasně že taky podvádím - makeupem, barvou vlasů, podprdama, i kosmetickými zákroky. Takže to neodsuzuju, i když nemyslím, že by chlapi z toho byli odvázaní....

Jo a ještě jedna věc- měla jsem jednu gelovou podrdu, která přidávala 2 čísla, což byly prsa už poměrně gigantický A samotný mi to už přišlo tedy až moc a měla jsem ji snad 2x, hlavně pod oblečené, které hodně stahovalo, takže se to trochu zmenšilo...

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já nevím přirovnáváte to tady tak trochu k penisu,ale narozdíl od prsou penis nejde v džínách vůbec vidět.Za to prsa na první pohled ano.

arrow
profile_image
Saryk
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji daisy01: narozdíl od prsou penis nejde v džínách vůbec vidět

A tak to bych neřekla, ale to nevadí. Prostě by to byl taky trochu podvůdek

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené