arrow
profile_image
adrusii
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

... Sestra dostala zprávu na lide . cz, která zní:
Ahojík.
Doufám, že Tě neruším. Ráda bych se jen pochlubila. Před týdnem mi kamarádka poslala odkaz na soutěž o kávovar. Nejdřív jsem tomu nevěřila, ale stačily tři sms a já ho vyhrála! Podle čísla 903 09 je cena SMS jen 3Kč. Vaří fakt super kávindu. Jestli chceš také vyhrát ať už pro sebe nebo pro někoho, zkus odkaz na http://devether.cz/dolce-gusto-krups/ . Je toho tam víc ještě notebook a iPhone, ale vybrala jsem si kávovar Pokud nechceš tak nevadí, jenom jsem se chtěla podělit.

Hodně štěstí a nemáš zač,
Kristýna

Takže sestra viděla, že SMS stojí jen 3Kč, tudíž poslala těch SMSek hned 6. Dnes přišla faktura na 800Kč. V detaiech bylo, že bylo odesláno 6 SMS a jedna stála 99Kč, místo psaných tří korun. Zbytek peněz samozřejmě je provolaných. Teď když se chceme na tuhle stránku dostat, přesměruje se na domovskou stránku... Poradíte, co dělat? Nahlásit někam? Hlavně ty peníze, ajajaj
Budem rády za každý názor...

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Klidně bych se obrátila na policii. Patrně nebudete jediní podvedení.

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

V té zprávě je hlavně neúplné číslo, premiové zprávy jsou rozlišené právě koncovkou, která udává kolik sms stojí, čili správně by mělo být 900 03 XX – kde XX je tarif zpoplatněné SMS, čili by místo x bylo 99 Kč. Takový tvar, co uvádíš ty ani neexistuje. Existovaly stránky, kde se dalo zjistit, co je to za společnost a dál to řešit, no vypadá to, že byly zrušeny (nebo min. změněny). Myslím, že se těžko bude nějak uplatňovat nárok na zpětné vymožení peněz, protože si měla přečíst nějaké všeobecné podmínky, než něco poslala, příp. právě se orientovat podle skladby toho čísla.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vždyt tuhle dizkuzi jsem zakládala taky na stejné téma. Ale můj paušál nebyl 800, ale 9 tisíc

Takovýhle podobných vzkazů dostávám docela hodně. Nikdy na ně nereaguji a nikam nic neposílám. Myslím, že hodně z nich je podvod. Navíc pokud by někdo vyhrál a bylo to tak super, tak by to řekl jen nejbližším a ne rozhlašoval i cizím na lide.cz

arrow
profile_image
Lenniy
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já být tebou bych to určitě nahlásila a pro příště takové zprávy rovnou mazat... konec konců - kdo ti dá dneska něco zadarmo..

Ahoj. Gumídek má pravdu, těžko uplatníš nárok na zpětné vymožení peněz. Číslo není celé a stejné číslo obvykle sdílí více subjektů.

Četla jsem o téhle firmě už před rokem, že se s ní nějaký člověk dokonce soudil a nejen že prohrál, ale ještě musel zaplatit soudní výloh. Nejlepší bude fakturu co nejdříve zaplatit, protože operátoři nezaplacené faktury vymáhají a pořád stoupají penále, sestra příště musí číst obchodní podmínky.

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jé to mi taky přišlo - chvilku jsem přemýšlela zda tu jednu neposlat, ale nakonec jsem se na to vyprdla - ptz bez nějaké výherní otázky nebo tak mi to přišlo divné .. ježtě že, díky bohu.

arrow
profile_image
cokoladovasusenka
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tady holt nezbyde než se poučit z vlastní blbosti a příště na takovýhle spamy nereagovat.
Soutěžení je fajn, ale leda třeba že v obchoďáku vyplníte nějaké dotazníky o vylosování, nebo někde zaplatíte za lístky do tomboly ale jste tam osobně atd. Nikdy bych neposílala žádné smsky pofiderním společnostem které ani neznám

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na adrusii:

Vždyt to je úplně jasný podvod, to si sestra opravdu myslela, že zrovna jí někdo napíše jen tak jak něco vyhrát? Už jen ten text..

Těžko s tím něco naděláte, ale at si z toho alespon vezme poučení a příště na podobné akce nereaguje.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené