arrow
Neprodává v Bazaru

Chci se zeptat jsou možné následky v případě nelečení kotníku ? Mám podvrtnutý kotník 2 dny šílená bolest, dnes už dobrý. Ničim to nemažu, neleduji, už ani neutahují. Je možné že na to mohu doplatit ? Doktor mi jen řekl 2 týdny klid, ale nejsem člověk, který by 2 týdny odpočíval. Podle internetu by měly být i přetrhané vazy

Zrovna kotník bych neriskovala. Měla jsem dvakrát po půl roce slabě podvrtnutý kotník, berle jsem odmítla nosit, měla jsem jen ortézu a teď ve vysokých podpatkách cítím volnější kotník a po větší námaze bolí. Je to teda už tři roky zpět. Takže ledovat, mazat heparinovým gelem a klid.

arrow
profile_image
Neferr
od 29. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud není otok, tak to ledovat ani mazat nemusíš. Vazy se léčí jen nošením ortézy cca 5 týdnů, berle nepotřebuješ. Pokud tě to nebolí, tak s tím můžeš normálně chodit i se to doporučuje. Ale být tebou, tak bych to minimálně stáhla.

arrow
profile_image
Šmudlíček
od 5. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A já si kotník podvrtla v dětství, rodiče se mnou nešli nikam,jen to ledovali. V pubertě mě občas pobolíval, od 18 let často otíkal a bolel. Manžel mě až teď přesvědčil s tím něco dělat - a ejhle, co měsíc mi z něj vytahovali "vodu" s krvavou příměsí, po roce mi byla doporučena artroskopie - tam zjistili, že z toho podvrtnutí v dětství mám přeházené vazy, které rozpletli, dál sem tam měla v místě vymknutí i srůsty, které museli rozřezat a taky počínající artrozu (!) chrupavky - artrozu před třicátým rokem věku. A teď měsíc sedím na zadku doma...Takže za mě-ty dva týdny klidu teď za to stojí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené