arrow
profile_image
kytička77
od 4. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem po zvětšení prsou 22 den od operace. Chci se zeptat jak moc už mohu zvedat ruce - nad hlavu, jak moc mohu dávat lokty od těla.Prostě jak mohu zapojovat ruce? Implantáty mám umístěné pod svalem, jizvy kolem dvorce. Jizvy jsou skoro zahojené.Mohu už zvedat 11kg dítě? Občas ho prostě zvednout musím, tak mám obavy abych si neuškodila, aby se nepohnul implantát.
Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli jste měla některá po operaci na prsou prohlubeň?
Já mám na levém prsu jakoby v horní levé části prohlubeň a nad tím takový jako otok, snad nedošlo k otočení implantátu. Na kontrolu jdu za 2 týdny. Je to vidět na pohled a i cítit na dotek.

arrow
profile_image
Radulinka11
od 8. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

kytička77
Ahoj,
mě doktor říkal děti po 14ti dnech.To se týká i ostatních břemen.Někde doporučují ten měsíc, ale myslím, že hlavních je těch 14 dnů pak dle bolesti.Ruce taky zvedat můžeš podle mě už kam tě to pustí přes bolest. Asi člověk, který má malé děti nebude chodit měsíc s rukama u těla. Podle mě je to individuální.Prohlubeń nevím, ale k otočení snad ne.

arrow
profile_image
Tiffi
od 15. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak to mě taky zajímá, přemýšlím o zvětšení, ale mam doma 2 malé děti a tu mladší prostě budu muset někdy vzít do ruky a hlavně dát jí do autosedačky. Hlavně jsem taky kadeřnice a ruce zvedat potřebuju.

arrow
profile_image
penetola89
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj já začala zvedat ruce po cca týdnu. Nic mě nebolelo tak proč ne? Ale težké věci nezvedám ani teď a to jsem měsíc po opce ale je to asi individuální.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené