Dobrý večer, již delší čas čtu tyto stránky a zajímám se hlavně o to, jak osamělé ženy, rozvedené atd. trávějí volný čas. Jsem sama a myslím, že známých je vždycky málo. Proto jsem se rozhodla ke svému prvnímu příspěvku do diskuse - nikdy jsem nikam nepsala. Myslím, že by se tu našlo hodně žen, které nemají s kým trávit volný čas a tak mám návrh. Kdybychom se daly dohromady - taková skupinka žen kolem 40-50 -60 , co jsou samy a chtějí si užít prima týden třeba, ráda bych si to vzala na starost. Nastává zima a já zjišťuji, že samota není pěkná, že je třeba pořád plánovat. Tak zkouším vás nalákat, abychom udělaly skupinu a jezdily. Začly bychom třeba na jaře. Tam bychom probraly vše možné a nemožné a jestli byste chtěly, všechno bych zajistila - mám hodně volna a prázdna v životě. Naplnilo by mě to. A jistě by se našlo i víc žen, co by to přivítaly. Místo bychom dohodly. četla jsem tady typy na výlety a levné dovolené. Takže mi promiňte, když Vás obtěžuji a že jsem se moc rozepsala. Ale je mi nějak smutno.
Andělka

Andelka1
Ahoj,já sice nejsem sama,ale klidně bych se přidala a na výlet jela.Manžel na to ježdění není...

andelka1
vůbec se neomlouvej, smutno je občas každé z nás. Od toho je omlazení, aby z nás aspoň částečně "spadlo". A ostatně je to dobrý nápad.

eva1960
A ostatně je to dobrý nápad.
Evo děkuji. Teď čtu to omlazení a vidím, že každý má něco. Je fakt, že nejsem sama, co jsem sama. To je divně napsaný, žejo? Mezilidské vztahy jsou těžké, no, snad se dá někdo tady dohromady. Taky už nejsem dvacítka, a starších žen je tady málo. Jak jsem vyčetla, tak snad dvě až tři kolem té šedesátky. Buď ráda, žes ještě mladá, starší věk není pěkná doba. Hlavně v samotě. Andělka

Kirkuše

je hloupé se ptát, ale jak se píšou zprávy do schránky? Já jsem začátečník tady na omlazení. Nemohu se do toho dostat.
Pořád mi tam naskakuje Error.Děkuju.

Andelka1
Poslala jsem Ti zprávu,zkus na ni odpovědět,nebo je u mého jména obálka,tak klikni na ni a odpověz.

Andelka1
Ahoj..je hrozně fajn, že jsi se rozhodla se samotou bojovat tímto způsobem - tedy že jsi tady na omlázku - a výlety, no to je super.Jsi hodně komunikativní, tak Ty tady kámošky najdeš určitě, nejen na pokec, ale i na ten výlet. Na věku nezáleží, mně je 40 a už v mládí jsem se kamarádila spíš se staršími, minulý týden jsem potkala svou letitou kolegyni z práce a kamarádku zároveň, je už 6 let v důchodu a jak se k ní těším na návštěvu, že pokecáme a probereme drby - neviděly jsme se 10 let. Takže - pochvala Tvým aktivitám - a ještě k tomu smutku, smutno může být i tomu, kdo je neustále obklopen lidmi a přece se občas cítí sám, a co potom ten, kdo praktický sám zůstal.

andelka1
no tak to ses pěkně "sekla" - holka to číslo je můj rok narození. Mladá ??? Naopak, dneska bych to se svými dvaceti lety nevyměnila ani za nic.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené