arrow
profile_image
Nikki1988
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Prosím hoďte mi sem nějaké tipy, jak zařídit jeden menší pokoj na psaní i pro volný čas. Jedná se o pokoj v bytě. Obdelník o dvou delších stěnách (na jedné jsou ke konci dveře),plus jedna kratší strana a na další kratší skoro přes celou okno.

Jedná se o to, že to byl původně dětský pokoj. Brácha teď jezdí domů jen na víkendy z intru a já se tam teď budu zpátky stěhovat se psem(ale jen dočasně),takže pak bude tento pokoj sloužit jako ložnice pro tátu, který doteď spí na hrozným gauči v obýváku.

Je tedy důležité tam vytvořit dvě místa na spaní. Přemýšlela jsem o jednom rozkládacím gauči a například nějakém rozkládacím křesílku (so vypadá po rozložení jen jako matrace). Ale nemám moc představu. Za tipy budu ráda..

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jestli chceš šetřit místo , tak je dobrý určitě to rozkládací, nebo se mi i líbí udělat postel jakoby nad skříní, poličkami, to ušetří hodně prostoru - určitě volit věci rozkládací, které se dají zase složit a nebo postel, která se schová pod ukládací prostory - vyspíš se a zase ji strčíš zpět....taky záleží, zda hodláš koupit nový nábytek, nebo to naaranžovat ze starého

- kupuj rozkládací - vyspíš se a složíš zpět do podoby pohovky¨
- nebo postel umístit nad skříň,police, šetří spousta místa, popřípadě ji šoupnout pod ukládací prostory
- barvy nábytku světlé, nejlépe shodné s barvou stěn, což vytváří iluzi většího prostoru a pak zrcadla - taky prosvětlí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené