Chtěla bych poprosit o rady,návrhy,tipy. V nejbližší době si chci předělávat pokoj. Mám velkou ložnici 4,5 x 3,8 m + velké okno se vstupem na balkon.
Na stěnu proti oknu bych chtěla americkou vlajku a zbytek stěn sladit do jejích barev (modrá,bílá,červená) ale například nevím co se stropem. A kde všude se dají sehnat různé doplňky apod. Za veškeré tipy a názory budu moc vděčná. Děkuji

arrow
profile_image
yxyxyxyxyxy mojeid
od 20. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jůů tohle téma mě zajímá, taky plánuju si takhle udělat pokoj, ale zatím mám doma jen nepověšenou vlajku a nevím, co dál..

arrow
profile_image
opinka1
od 16. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

V nácti jsem měla v pokoji přes celou zeď velkou Americkou vlajku. Co by sis představovala pod různými doplňky? Já měla všechny zdi modré a strop bílý, barevně se k vlajce hodí a ani si ho nedokážu představit barevný. Myslím, že vlajka + něco malého by stačilo, aby to nevypadalo pak ve výsledku kýčovitě Já měla ještě stojánek na tužky s motivem americké vlajky a takové ty drobnosti, nic velkého.

Jestli chceš mít pokoj v americkém stylu, tak typické jsou tapety s motivem, dřevěnné obložení, mohutné dřevěnné kusy nábytku se spoustou serepetiček atp.

No napadlo mě ještě na jednu stěnu dát třeba nějaký obraz co Ameriku vystihuje..New York, Times Square, Broadway nebo Manhattan..
Tu vlajku chci mít na stěně přímo namalovanou a třeba jak jsou na vlajce hvězdy tak mě napadlo si sehnat zrcadlovou folii a pár hvězd udělat z ní. Přemýšlím třeba co s postelí, jak barevně sladit povlečení apod.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mně by se líbilo dát na jednu celou stěnu přímo tapetu s americkou vlajkou. Nábytek bílý, v černých jednoduchých rámečcích fotografie NYC aj. ale moc bych to s tou Amerikou v pokoji nehrotila, asi by to potom působilo dost kýčovitě..

http://www.maisonsdumonde.com/v2/UK/en/tendances/g uinguette tady mají teďka takovou námořnickou kolekci, v červeno/modro/bílých barvách - takže v barvách americké vlajky. Projdi si ty obrázky a třeba tě tam něco udeří do oka

A ještě jsem ti udělala po prozkoumání internetu stěnu na Pinterestu k nakouknutí tady tam najdeš i to povlečení a podobně.

Nápad se zrcadlovou folií je bezva, a jak říká Pixie, nábytek asi bude nejlepší bílý a nebo pak tmavě modrý by vypadal pěkně, pokud máš v pokoji dost světla

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené