arrow
profile_image
trinny
od 2. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vždyť přece, když ztratíš OP, tak dostaneš nějaký lístek, kterým se prokazuješ po dobu vyřízení nové a toto i to, kdy jsi si šla o novou OP zažádat by mělo být někde uložené! Každopádně určitě se na to nevykašli a jdi si na policii vyřešit to, že tvoje OP byla zneužita a dávno už neplatí.. Dle toho skenu se dá třeba aspoň číslo OP do nějaké databáze či co,..
To je jedno, hlavně na to budeš mít papír!! Aby kdyby ještě něco přišlo, jsi nemusela zase dokazovat buhvíco..
Držím palce

Občanku jsem již nahlásila, nicméně to onu pokutu už nezvrátí. Tak snad už mi nic takového nepřijde. Je to fakt síla. Když by si chtěl člověk na poště vyzvednout blbej dopis, tak mu ho na prošlý OP nedají, ale půjčka na 100 tisíc vzít jde. No tak kde to jsme

mishka999
Já bych řekla, ale myslím, že sprostá slova se nesmí....nevím, kolik máš zaplatit, kdyby to byly tisíce, soud bys na 99% vyhrála, občanka byla jednoznačně neplatná, i náklady by Ti vrátili, ale stálo by Tě to neuvěřitelného času.

Já jsem po rozvodu používala neplatnou občanku (dokonce jsem se s ní vdala, bylo na ní napsáno "vdaná" , ale když už jsem po 5ti letech vyměkla a šla jí vyměnit, zaplatila jsem stovku za každý rok používání neplatné občanky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

mishka999
Takže někdo jel na tvůj neplatný průkaz na černo?

Přijde mi divný, že si nezkontrolovali platnost, že jim seděl obličej s fotkou, kdyz tedy někoho v MHD kontrolovali. Schválně by mě zajimalo, zda je ta pokuta platná, když byla vystavena na neplatný doklad.

A jak si tu psala, že nebyla nová OP vystavena dřív - OP se vystavuje asi měsic, po tu dobu by si měla mít nějaký provizorní průkaz.
Pokud si tedy večer OP měla, ráno ne a šla si hned na policii, poté si nechat vystavit novou OP, tak někde na úřadu by měli mít tvou žádost o novou OP.
Aspoň takhle jsem to pochopila, jak jsi to psala.

Jen tak uvažuji, OP mi ukradli týden před koncem platnosti, na policii to každopádně sepsat museli a pak jsem právě absolvovala tenhle kolotoč s novým vystavenim.

Cituji tyweee: Takže někdo jel na tvůj neplatný průkaz na černo?

To já netuším.

Cituji tyweee: že jim seděl obličej s fotkou

Upřímně ani já jsem si na té fotce nebyla moc podobná A řekla bych, že revizorům je to celkem jedno, hlavně, že něco sepíšou a mají z toho provize.

Cituji tyweee: A jak si tu psala, že nebyla nová OP vystavena dřív

Nene, já neměla bohužel čas jít si nový OP vyřídit hned na druhý den. Při práci od 8-17 ve vedlejším městě se prostě úřady stíhat nedají, takže jsem používala všude pas.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené