arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, jsem teď týden po operaci nosu (komplet rhinoplastika). Už je mi strašně nepříjemné ležet jen na zádech, tak se chci zeptat, jestli některá z vás nevíte, kdy je možné ležet i na boku? A neovlivní to nějak výsledný tvar nosíku?
A ještě jedna drobná otázka - asi jsem trochu nastydla, když jsem si nos chladila a spustila se mi rýma. Děsně to pálí a neustále mi z nosu kape. Mohla byste mi některá doporučit nějaké nosní kapky, které nijak nenaruší proces hojení? Předem mooc díky

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na InkaKos: Ahoj, já jsem nejen z tohoto důvodu delší dobu přikládala na noc dlahu. Cítila jsem se jistější, nos byl chráněný a navíc měl ráno hezký tvar. Nevím, u koho jsi byla na opce. Dlaha od MUDr. Záruby mi perfektně vyhovovala, večer jsem nos dlahou stiskla do úzka .-).-).
Na druhou část otázky ti neodpovím jelikož jsem se na rady zkušenějších vyvarovala přehnanému ledování po operaci, které většinou vodnatou rýmu způsobí.
Vzhledem k tomu, že moje hojení proběhlo naprosto bez komplikací, podělím se o zkušenosti s ošetřováním po operaci (rada zkušeného operatéra): Nos lehce vytírat vatovými tyčinkami namočenými v peroxidu 3%. Vatovou tyčinkou nanést mast opthalmoframykoin (bohužel je na předpis). Toto jsem prováděla 3x denně. MUDr. při kontrole žasl, jak krásně se vše hojí.
Zkus se poradit v lékárně (vhodné kapky), ale rozhodně je nekapej, pouze vytírej. Přeji ti rychlé hojení a krásný výsledek operace.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kukulnicka2: Mockrát děkuji za odpověď! V pátek jdu na kontrolu, tak doktora poprosím o recept na tu mastičku . Jinak zatím mám ještě sádru, tak snad se nestane, když dvě, tři noci budu spát na boku
Jinak já jsem byla u doktora Doležala - klinika Plastika Praha

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na InkaKos: Jo, ty máš vlastně ještě sádru, tak to můžeš v klidu spát na boku, nosík je chráněný . Já jsem si o mastičku řekla obvodní, napsala mi ji bez problémů. Ty hlehy z rýmy odstraňuj také těmi tyčinkami, nic jiného člověku nezbývá, když se nemůže smrkat....za týden už bude líp. MUDr. Doležal je dobrá volba .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kukulnicka2: Jo jo, čistím pořád, ale už je to opruz . Takovou spotřebu vatových tyčinek jsem ještě neměla .
Jinak jsem koukala na tvůj profil a nosík máš fakt krásnej!!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na InkaKos: Děkuji. Ta fotka je asi tři měsíce po operaci, je tam ještě vidět otok u kořene. Je to běh na dlouhou trať, chce to trpělivost. Dá se říct, že do roku získá definitivní podobu. Ono to ale rychle uteče .

arrow
Neprodává v Bazaru

Jako holky já jsem teda teď přesně tři měsíce po operaci a že bych měla lepší nos než předtím... nemůžu říct, je sice menší, ale jde šejdrem, hrbolek nebyl seseknutý, ale vyseknutý, takže se tam pro změnu rýsuje díra a ta bambule chtěla jsem špičku zjemnit a zatím je větší nebo stejná jak byla (( Už jsem to obrečela...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na JessicaL: Hele neboj, psala jsem si s holčinou, která je po operaci teď dva roky. Prý půl roku měla příšerný nos, bambulovitou špičku a hřbet samý hrbol. Spravilo se to právě až po cca 6 měsících, takže klid. Také je prý normální, že jednu chvíli bývá nos stáčen doleva, potom zase doprava. Je to tím, jak kostra pracuje a usazuje se, ale ve finále bude krásně rovný

arrow
Neprodává v Bazaru

No už aby to bylo! já na to čekání nemám nervy, takovejch peněz to stálo a člověk nevidí výsledek hned

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na JessicaL: To jooo, částka to byla fakt nemalá. Ale věřím, že výsledek bude stát za to! Ty jsi byla operovaná v Praze?

arrow
Neprodává v Bazaru

NN, já jsem musela být v HK. Jinde si na mě netroufli ))

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené