Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli Vám v něčem pomohly léčivé kameny (ametyst, rubín..)? Například když jste měli zdravotní nebo psychické problémy? Chtěla bych to vyzkoušet tak mě zajímá jestli to fakt pomáhá

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak záleží na tom co od toho očekáváš. Pokud čekáš opravdové vyléčení tak to asi ne. Ale pro úlevu a dobití energie jsou dobré. Já osobně nedám dopustit na křišťál. Když mě bolí hlava od krční páteře, přiložím si ho buď na krční páteř nebo na místo bolesti hlavy a během 10 minut je vše v pohodě. Nebo když jsem hodně nervózni(návštěva lékaře, pohovor...) držím ho v ruce a po chvíli se uklidním. Mám víc kamenu ale žádný jiný na mně tak nepůsobí jako křišťál.

No chtěla bych spíš takovou psychickou podporu. Dobití energie, zvýšit sebevědomí, sebedůvěru.. jenže nevím jestli kameny takhle fungují a jestli jo, tak nevím který kámen na co působí..na internetu píšou pokaždé něco jinýho..

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No tak co se týče toho sebevědomí tak to je podle mně docela blbost. Ale udajně na to funguje kámen tygří oko. Za mně ale můžu říct, vyzkoušený ho mám a sebevědomí je pořád na bodě mrazu. Navíc co se týče kamenů tak nejvíc energie mají surové(neopracované kameny) a ty bohužel seženeš hodně těžko. Všude prodávají je ty malinké upravené a v těch je té energie minimum. Jestli můžu doporučit zkus pro začátek ten křišťál jak jsem už psala. Tohle je internetový obchod s kameny http://www.svetkamenu.cz/cz/maloobchod/jumbo-c101/ .Ale mnohem lepší je navštívit ho osobně. V obchodě je větší výběr než na netu. Tak pokud máš ve svém bydlišti specializovanou prodejnu na kameny zajdi tam a určitě něco vybereš

arrow
profile_image
Sarah25
od 8. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím
Hele ono to je hlavně o tobě a tvojem smýšlení. Spousta lidí kritizuje, že je to výmysl. Mě ale třeba esoterika a duchovní cesta zajímá už od malička a naučila jsem se ji vnímat a pomáhá mi. Stejně tak i léčivé kameny. Dokážu cítit jejich vibrace, které mi pak dodají sílu a energii. Každý druh je něčím specifický a hodí se k tobě více či méně. Zajímavé je třeba rozdělení kameny podle znamení - přidávám odkaz na článek, ve kterém se dozvíš, který by se k tobě hodil. Pro mě osobně je asi největší srdcová záležitost měsíční kámen, jelikož jsem vodnář a pro ty je jak dělaný. Jak říkám, je to na tobě - každopádně je to zajímá zkušenost

arrow
profile_image
Elyssa25
od 4. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím,
mé zkušenosti mluví jednoznačně kladně. Moje babička si vždycky zdobila pokoj různými kameny a vykládala mi, že v sobě ukrývají pozitivní a tajemnou energii, která má vliv na naši duši. A tak nějak jsem se od té doby o to začala zajímat. Nyní vím, že léčivé kameny jsou velmi důležité duchovní symboly, bez kterých bych se neobešla. Osobně preferuji třeba ametyst nebo safír ale záleží na každém individuálně.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Záleží, kdo jak ty kameny vnímá. Pokud je někdo má rád a tak nějak věří v jejich sílu a energii, tak mu minimálně přinášejí potěšení, které se pak může odrazit i v dalších aspektech. Pokud není přesvědčený o jejich síle (byť si o ní třeba někde něco přečetl nebo vyslechl, ale sám to neprožívá), tak jsou pro něj asi na nic, i kdyby měly sebevětší sílu.
Čili člověku pomáhá to, co je mu blízký, co má rád a co je pro něj z jakýhokoli důvodu důležitý. Pokud se někdo ptá jako zakladatelka, připadá mi to, že jen někde něco zaslechla, ke kamenům vztah nemá... pak jí pomáhat nebudou.
A ještě jinak - kameny jsou dobrý společníci a průvodci, ale s fyz. i psych. problémama si stejně každý musí poradit sám. Takže léčivé kameny jsou fajn, ale pomůže hlavně léčivé myšlení. Kameny jsou jenom miloučký doplněk na cestě

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Elyssa25: vykládala mi, že v sobě ukrývají pozitivní a tajemnou energii, která má vliv na naši duši

... ovšem jen na otevřenou duši. A samotné kameny ji asi neotevřou, to je složitější proces... Duši si každý musí otevřít sám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené