arrow
profile_image
mmonika
od 10. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Máte někdo zkušenosti s pomaturitním studiem AJ v Ostravě? Uvažuji o tom už delší dobu, ale nevím pro kterou školu se rozhodnout, je jich tu celkem hodně, ale nevím která je fakt dobrá. Budu ráda za všechny vaše názory a zkušenosti. Díky moc.

arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj Moni,

já nebyla na pomaturitní v Ově, ale ve Zlíně... Podle mě je daleko lepší vyjet někam za hranice, dá ti to určo víc. Já jsem po jazykovce byla 3 měcíce v Anglii a ta mi dala víc než rok na jazykovce. Nechci říct, že jsou to uplně vyhozené peníze, ale kdybych se měla rozhodovat ted, tak bych tam už nešla.

Já bych se přidala taky ke stejnýmu názoru..studovala jsem v Pardubicích jazykovku, jeden rok..něco se tam naučíš.to rozhodně...ale skoro všechny jsou to soukromé školy..čili dáš 25000 za ten rok a myslím, že se s nima dá naložit jinak..opravdu raději někam vyjet za hranice..a stačí na pár měsíců..potřebovala jsem někam jít na ten rok, abych mohla zkusit přijímačky znovu, který mi nevyšly a práci jsem hledat nechtěla..ale už bych nikdy takovou volbu nevolila..

arrow
profile_image
Majulis
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Připojuji svojí zkušenost. Po SŠ jsem se nedostala na VŠ. Studium jazyků mě baví a tam jsem brala jako hotovku, že půjdu na rok na pomaturitní studium. Měla jsem tam dva jazyky. Hlavní angličtinu a druhý španělštinu jako začátečník. Říkala jsem si, jak se zlepším v angličtině. To jsem ale nevěděla jak jsem se pletla. Škola stála 20000Kč a v Plzni patří mezi vyhlášené. Možná v tom byl ten problém. Na angličtině nás bylo nejméně 25 a na španělštině kolem 20. Nejen že jsem ke slovu za celý rok dostala tak 3x, ale většina studentů vyrušovala, nechtěli se učit a tak jsme snad jednu látku ve španělštině probírali půl roku. Docela utrpení pro někoho kdo se chtěl něco naučit. Spíš mi to přišlo, že tam byla většina těch co se jim nechtělo po SŠ pracovat a tak se na rok ukryly na pomaturitní studium, které je ale absolutně nezajímalo. Jsem zklamaná. Proto bych vždy radila zjistit si o škole co nejvíce informací a nedoplatit jako já.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené