V tomto státě je takový permanentní b*rdel, že nevidím důvod, proč by zrovna u policajtů měli být výjimky ...

arrow
profile_image
hellusha
od 10. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

66

Bezpochyby ten b*rdel není způsoben státem jako takovým, ale lidma. Každý by si měl zamést před svým vlastním prahem, jestli dělá vždy všechno ťip ťop. Jací jsou lidé v celé společnosti, takoví jsou i u policie a takové si tento národ zaslouží.

arrow
profile_image
manolla
od 20. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak mě teda nepomohla.A když mi jeden z protidrogovyho nabízel,když tedy nemám žádné zkušenosti s drogami,že spolu něco zkusíme,protože je to bomba,ale ne ten večer,bo musí do práce,bo mají zátah-tak jsem měla dost

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Ano, pomohli - ale vystrizlivet. Na Hlavnim nadrazi mi ukradli wallkmana, kdyz jsem byla na SS, je to tak 9 let zpatky. Byla jsem vyjukaná a taky nešťastná. Ukradli mi ho, když jsem šla z metra stát frontu na jezdíci schody. Teď už vím, že batoh si v takovym frmolu sundavat ze zad.
Každopádně jsem si našla hlídku a oznámila jsem jim to, i že to byli naši spoluobčané tmavší pleti - všimla jsem si,,že stoji za mnou.
A milý páni policajti mi řekli, ať jsem ráda, že mě rovnou nezabili.
Tenkrát jsem brečela ještě víc,ale teď se tomu spíš směju.

arrow
profile_image
denisatenisák
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A policajti to jistí z dálky, zalezlí do Aralky.....Ladovská zima

Je pravda, že jsem je nikdy pořádně nepotřebovala, takže posuzuji ze silničních kontrol a podle těch které znám a můžu říct a to si myslim platí i u doktorů, že čím větší nula tím si o sobě víc myslí a pokud už má nějaký post nebo hodnost, tím více se chová normálněji.

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně a příteli pomohla policie před třemi dny, kdy nás přepadli odpoledne u obchodního centra. Bez nich fakt nevím, jak by to dopadlo...

ne 1 případ) jsem ani nehlásila, protože mi bylo vyhrožováno smrtí známou firmou( skupinou) 2 případ) ujel mi taxikář s kabelkou, kde jsem měla věci cca za 30.000 firma taxikáře hájila už od začátku co jsem jim volala na dispečink a slyšela jsem,že nejsem sama..šla jsem tedy na policii, protože jsem byla tak vytočená a pak mi přišel milý dopis: pachatel neznámý no a poučení: dokud vás nezabijou, tak se s tím drahá občanko prostře smiřte a běda vás jestli nebudete platit daně !

můj známý pracuje poblíž staromáku tam chodí čorkaři s x ukradenýma věcma za den a příjde k čorce policajt a prohlásí: tak co máš dneska? ( ne to bohůžel není vtípek) další případ mého kamaráda bezdůvodně zmlátila ochranka klubu, protože údajně mlátil těhotnou ženskou v klubu a) co by tam těhotná ženská dělala b) můj kamarád není ***** co by jen tak mlátil ženskou a ještě těhotnou c) byla jsem nonstop s ním a závěr? Kamarád zničený obličej, ochranka si honila svoje ego a policajti se mého kamaráda po odvozu do nemocnice vyptávali proč tu ženskou mlátil...no tak opravdu super..netvrdím, že jsou všichni špatní, ale já i moje okolí dobré zkušenosti nemáme. Pokud někomu pomohli závidím a přeji. Štěstí

Isabela1
za chvílit tady bude každý i nelegálně vlastnit bouchačku občas o tom, že si ji pořídim fakt uvažuju. Policie nepomohla za to hodně cizinců nebudu jmenovat drží kudly lidem u krku a nutí je k různým věcem..to už mi příjde docela moc.

Tak přidám i já svou trošku do mlýna. Zrovna dnes na návštěvě u rodičů, po návratu z výletu, jsme venku grilovali a začal na nás pořvávat ožralý soused s nějakým známým (začalo to před několika lety, kdy nám postřelil psa). Byl sprostý i na mě, a když se za mě postavil můj přítel, tak ať jdem před barák, a že si to tam vyříděj. Nikam jsme nešli, oni nám bouchali na vrata a pořvávali. Tak táta volal starostovi, ten byl bohužel pryč, tak jsme volali policii. Akorát chtěl tátovi data, a že když nám budou znovu bouchat na vrata, nebo asi až je rozbijou, tak ať znovu zavoláme. Tak jim táta řek, že to jejich heslo fakt sedí

arrow
profile_image
nickisek
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji martina: vylezu a policejní auto a v tom dva chrápající frajeři

Víš, oni taky policisté mívají pauzy a v případě potřeby musí pauzu ukončit a vyjet na místo, pokud jsou voláni, takže když byl v noci klid, není nejmenší důvod, proč by si o pauze neodpočinuli, mají na to nárok.

arrow
profile_image
Leandra
od 21. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ne, ale naštěstí šlo "jen" o krádež, a ne o něco mnohem závažnějšího.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené