arrow
profile_image
Junkyska
od 26. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s pooperačním šokem u kočky...Minulý týden jsme s ní byli na "běžné operaci"- kastraci. Průběh klidný, doma se probouzela, druhý den jen odpočívala a třetí začala běhat, ale...od operace měla rozšířené zorničky, mysleli jsme, že je to způsobené tou anestezií, jenže od pátku dostávala záchvaty, těžce dýchala, nejedla a nepila.Šla jsem k vetíkovi a ten řekl, že má zápal plic, načež jí dal antibiotika v injekci a mně na doma prášky...druhý den se však tak zhoršila, že jsme v noci jeli na pohotovost. Dr.na pohotovosti jí udělala RTG, nabrala krev, udělala biochemii, zavedla infůzi, dala ji plno léků a v průběhu noci byla průběžně na kyslíku...podle testů(zvýšená hl.glukozy,červ.krv.,snížená teplota o 4stupně) byla v těžkém šoku, nevědela, zda se z toho dostane...naštěstí se malá vzpamatovala a je akční jako před operací...jen se bojím, aby se jí stav zase nezhoršil, není nic hezkého vidět jak umírá "člen" rodiny.

arrow
profile_image
Marisol
od 31. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nemám přímo stejnou zkušenost.Pejskovi jsem dávala preventivně a pak po operaci Krizovky z Bachových esencí.Ale to není pro chemické radikály.Kastrace je už samo o sobě šok,ztráta hormonů..máš citlivouška.At se v pohodě.Popřípadě více info. o Bachových esencí je na netu.Krizovky se dají objednat i v lékárně,běžně je mám v kabelce.

arrow
profile_image
Junkyska
od 26. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hmmm děkuji, nikdy jsem o tom neslyšela...jj asi mám doma citlivku...horší na tom je to, že vetík jí vzal na kastraci, když se mrouskala, podle mě to bylo i tím...

arrow
profile_image
Ilanva
od 4. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Naše číča byla vykastrovaná minulý týden-první den vše v pohodě,další dny jen apatie,zvracení.Musela jsem s ní na injekci-po ní prospala 2 dny a teď už je OK,lítá jak pominutá.Je jí 10 měsíců.
Neboj,kočky mají 9 životů.
Určo se nezhorší,nejhorší období má zasebou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené