arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, dopadlo to super. Byla jsem ve Dvořákovi, je to v přízemí za Kenvelem. Mluví i docela dobře česky, takže prima. Řekla bych že vše ok.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jo a platila jsem základ + francouzská + malování + kamínky za 460 korun... Lidová cena...

arrow
profile_image
Rabbitka
od 14. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj Já také chodím do toho Dvořáka, tam jsou opravdu nejlepší, vždy mi to udělaly tak, jak jsem chtěla. Byla jsem dvakrát i v Tescu, ale tam naprostá nespokojenost. Ale v tom Dvořákovi mohu jen doporučit..

Cituji Lusinda: Což je nejjistější brána pro vstup infekce, kůžička se má zatlačit např.pomer.dřívkem (pokud je to třeba).

S tímhle naprosto souhlasím!

Já jsem taky ještě nikdy na nehtech nebyla. Od dětství až donedávna jsem si je kousala , ale teď si je nechávám už narůst delší. Upravuju si je sama. Kůžičku jak stříhám (i když se to nemá), ale velmi opatrně, abych nekrvácela - ono to pak děsně bolí a prst je horký, když je zanícený, zatlačuju ji a nehty piluju pilníkem. Zatím se ani na manikúru nechystám. Zvládnu to sama.

arrow
profile_image
xmasinka
od 12. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj holky, přidám sem malý příspěvek z vlastní zkušenosti. Na nehty chodím už 6v let, začínala jsem gelovými, jezdila jsem k manikérce do Doks u ČL. Dělala je moc pěkné, za rozumnou cenu. Vše klasicky pilovala pilníkem, nikdy jsem teda neměla vlastní pilník, jak se v některých diskuzích píše a nikdy přede mnou vyloženě nový pilník ani neotevírala. Když jsem to k ní nestíhala - bydlela asi dvacet km ode mě, párkrát jsem zašla do salonu v České Lípě. Nic moc, ceny vysoké, úroveň průměrná... Dokonce jsem jednou šla do salonu, kde byla nějaká rusanda a trvalo jí to dvě a půl hodiny, když mi lepila typy, tak se mi tam dělaly vzduchové bubliny, nejdřív mi to brousila, ale pak ji to asi nebavilo a strhla mi to i s mym nehtem, udělala mi je kulatý a tluštší. Po dvou dnech upadaly... Pak jsem zkusila jednou vietnamce a byla jsem spokojená. Stane se, že to při broušení trošku zapálí, ale já to prostě řeknu a občas to pálilo i u manikérek. Když jsem se odstěhovala do Liberce, jezdila jsem na nehty do ČL, teďka chodím už delší dobu do OC Géčko a spokojenost.. Zkusila jsem i Nisu a taky dobrý. Nedoporučuju z duvodu čekání Deltu a už vůbec ne Tesco - každý nehet jinej a trvalo to tak dvě hodiny! Nikdy jsem s nehtama neměla problemy, jednou za čas je vždycky sundám tak na měsíc, svoje nehty mám slabý, ale to jsem měla vždycky.. Jinak sama jsem se opravdu setkala s neschopnou manikérkou, co je naštvaná, že jí zákazníci utekli k vietnamcům a hanila je... Navíc všude v těch vietnamských salonech jsou certifikáty a osvědčení a já třeba vždycky koukám kolik jich je a tak... Je to jako s kadeřnicí - na ty jsem měla vážně hroznou smůlu a tedka chodím k holčině, co je užasně šikovná a má jenom reklalifikacni kurz. Z mého pohledu věráci ano

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené