arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj ženy,
ráda bych od vás zjistila, jaké máte zkušenosti s prvním vyšetřením u gynegologa? Byly jste spokojené s přístupem lékaře? Co Vás poprvé ke gynekologovi přivedlo? Měly jste možnost si s někým o tom popovídat, než jste do horkého křesla usedaly? Věděly jste, co přesně Vás čeká? Vaše postřehy, zážitky atd. sem

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

mám kamarádku, která byla poprvé na gyndě v 33 letech s těhotenstvím v 5.měsíci

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na bedrunela:
Tak to je sekec to ho nikdy předtím nepotřebovala?

arrow
profile_image
Niklys
od 23. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem na "gyndu" šla poprvé v 16, protože jsem chtěla napsat antikoncepci. Spokojená jsem byla, pak jsem ale po letech zjistila, že můj lékař lže. Tvrdil mi, že mi musí napsat jiné prášky, protože ty mé se přestávají vyrábět (je to zhruba 5 let). Přešla jsem k jinému lékaři (z důvodu stěhování) a tyto "nevyráběné" pilulky beru dodnes....

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Nicoletka: to ho nikdy předtím nepotřebovala?

šťastná holka, nepotřebovala

poprvé v 16letech pro prášky, gynekolog je skvělý, milý atd.
Ale ta sestřička, když jsem poprvé "roztáhla" nohy čučela tam přes rameno doktorovi a dělá to tak doteď ... to mi dost vadí.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jo, tak to byl pěknej vyčůránek ten doktor beztak měl domluvené nějaké výhody, když bude předepisovat určitou značku HAK víc Je vidět, že stále i tací se najdou buď ráda, že ses přestěhovala

arrow
Neprodává v Bazaru

Já byla poprvé v 15-ti letech a to proto,že se my nedostavila menstruace..dostala jsem ji jednou a pak az po trech mesicich a pak po půl roce.Brala jsem hormony a píchala mi injekce.No k tématu.....poprvé šla se mnou mamka,vzhledem k tomu,že jsem v té době ještě z nikým nespala vyšetřovala mne konečníkem což bylo dost nepříjemné,později když jsem už chodila na prohlídky vyšetřovala mě tím hnusným,studeným kovovým zrcádkem a nejak my opomněla říct,že mám papilova irus.To jsem se dozvěděla až když jsem přešla k panu doktorovi,ten se divil,že my paní doktorka nic nenašla nybrž ani neřekla a do mesíce jsem ležela na operačním sále..vyšetřuje mne plastovým jednorázovym zrdcadkem,je opatrný a vše my vysvětlí.....takže přeju všem at nenarazí na takovou krávu jako já!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na ivyja:
a kolik bylo paní doktorce? mám trošku podobnou zkušenost

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Poprvé jsem tam byla asi v šesti letech, pak v patnácti(měla jsem menses asi měsíc v kuse). V těch patnácti mě teda doktorka vyšetřovala konečníkem, nic příjemného. Ale pak když už mě vyšetřovala tím kovovým zrcátkem, to bylo něco. Normálně to do mě narvala, mě úplně vyhrkli slzy, je strašně surová, neopatrná a neochotná, když jsem chtěla napsat prášky, trvalo to asi rok než se k tomu dokopala. Takže teď si sháním někoho jiného, protože tohle je fakt neuvěřitelný..

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

mám s ženskou gynekoložkou taky špatný zkušenosti - já na koze s nohama do praku, vyšetřovala mě - takže ten kovovej blbinec ve mě, a ona si normálně zvedla vyznávějící mobil a 5 minut si pokecala...! odešla jsem jinam - a to podotýkám byla soukromá gynda.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na bedrunela: Taky dobrý
Já tedy osobně raději doktorku, nedovedu si představit roztáhnout nohy před chlapem, ale zkušenosti taky nic moc...měla jsem až do teď starší doktorku, no a prostě její denodenní rutina, vůbec se se mnou nemazlila a její všelék pro každou bolístku byla antikoncepce, což do dneška nedokážu pochopit Teď ji tedy naštěstí nahradila nová, mladá doktorka a musím říct, že spokojenost, je citlivá, ke každému přistupuje individuálně a rozhodně to všechno "neodfrká" ...dá se říct, že se tam teď i těším, fajn si spolu pokecáme a já mám konečně komu si postěžovat s problémy, které mě trápí, bez toho aniž by do mě hned cpala nějaký prášky Ale uznávám, že najít dobrého gynekologa je občas umění! Hodně velkou roli taky sehraje porodní asistentka nebo sestra, která Vás hned v úvodu "přivítá"...
můžu se zeptat? vyšetřovaly Vám, když jste byly poprvé prsa? A dělají to každou prevenci nebo ne?

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Nicoletka: vyšetřovaly Vám, když jste byly poprvé prsa? A dělají to každou prevenci nebo ne?

mě ne, kdysi jsem to snad jednou zažila. Dělám to sama.
Moje zkušenost s ženou gynekoložkou je hrozný, nedám dopustit na chlapa. Mám staršího bělovlasého pána, a je to PAN doktor.

Cituji Nicoletka: nedovedu si představit roztáhnout nohy před chlapem

A já zas před ženskou, přijde mi to divný
Jinak já poprvé v 15 letech, nebyla jsem nadšená, ale přežila jsem Nechodím na gyndu s nadšením, vyšetření mi je nepříjemné, ale je tam hlavně moc milá setsřička, která ví, že jsme zoho na nervy, tak si při prohlídce se mnou vždy povídá, abych se odreagovala.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem byla poprvé nucena jít ke gynekologovi někdy ve 13 letech, protože jsem měla problémy - tuším, že s výtokama. Pak tedy až v těch 15 na první prohlídku a od té doby už pravidelně. První vyšetření pro mě bylo strašné, asi jako pro každou slečnu. Ze začátku mě ještě doprovázela mamka, což mělo celkem nevýhody. Znala se s doktorem ze základní školy, takže když se ho zeptala na cokoli, co se mě týkalo, tak jí samozřejmě všechno řekl, což mi tedy dost vadilo.
V 18 letech jsem musela jít na operaci s cystou. V téhle době jsem podstoupila tolik gynekologických vyšetření a potkala tolik gynekologů, že už sem si tak zvykla, že mi běžná prohlídka vůbec nevadí. V tomto období jsem také začala mít první výhrady proti mému gynekologovi, např. že mi jako naprostému laikovi nic nevysvětlí, předepisuje mi drahé prášky a tvrdí, že levnější v této kategorii už nejsou atd. Obzvlášť mám ale pořád pocit, že to díky němu jsem musela jít na tu operaci. Byla jsem na vyšetření v březnu, kdy konstatoval, že tam ta cysta je, ale že to není problém, nemusí se nijak zvětšovat. Když jsem se ho zeptala, jestli by nebylo lepší přijít dřív než po půl roce, kdyby se mi cysta náhodou zvětšovala, tak řekl, že ne. No, a po půl roce už měla cysta 9 cm. Od té doby už mu bohužel tolik nevěřím, ačkoli třeba ani nic nezanedbal, nevím.
Dělali Vám někdy jaterní testy? Přítel, který studuje farmacii, říkal, že by se měli asi jednou do roka dělat jaterní testy, pokud se bere antikoncepce... Mě je teda nedělal nikdy.
Jinak bych teda osobně nikdy nešla k ženské. Tím víc mě to utvrzuje, když to tady čtu. Myslím si, že ti chlapi nejsou tak suroví a jsou mnohem opatrnější a milejší. Ženská je prostě ženská. Může mít svojí náladu atd., známe. Toť můj názor.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené