arrow
Neprodává v Bazaru

Chtěla bych poradit, jestli některá máte zkušenost ať už třeba s pořádáním maturitního či jakéhokoliv plesu . Určitě Vám tam hrála kapela za kterou jste museli zaplatit OSU. Za jak dlouho Vám přišla složenka na zaplacení? (autorská práva)

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Bratr byl letos v plesovém výboru a o ničem takovém neví (od plesu mají měsíc a půl). Dle mého si tohle řeší spíš sama ta kapela a je to započítané v ceně honoráře (přišlo by mi to tak tedy logické...)

arrow
profile_image
Ifísek
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co jsme se bavili o našem budoucím plesu, tak padlo že poplatky budou jen za písničky, co si dáme třeba na nástup nebo půlnočko, o kapele nikdo nic neříkal

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Imho se musí hlásit předem, co se bude hrát, nahlásit předpokládaný počet účastníků akce. Zavolej/napiš na OSU, oni ti to velmi rádi sdělí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Poplatek za OSA v žádném případě neplatí kapela.... Poplatek vždy řeší i platí organizátor akce.
Postup je následující:
Vyplníte formulář Žádost živá hudba (http://www.osa.cz/hlavní-menu/licence-k-užití/záb avné-produkce/hudba-k-tanci--poslechu-(plesy-a-jin é-zábavy).aspx )
a pošlete na adresu uvedenou na formuláři společně s reálným seznamem skladeb. Reálný seznam skladeb je cca 60-70 písní. V seznamu musí být sepsáni i autoři všech písní, za toto budete mít i slevu, pokud bude seznam úplný. Slevy se dávají i za včasné podání žádosti. Sazba se počítá buď podle počtu vytištěných vstupenek a jejich průměrné hodnoty nebo podle kapacity sálu (pokud se nevybírá vstupné)
Během cca měsíce vám přijde smlouva a pokyny k platbě. (někdy jim to trvá i déle).
Pokud by se stalo, že na tu akci přijde kontrola a zjistí, že se hrály jiné skladby, tak se udělá jen dodatek k seznamu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené