Nové otázky a odpovědi Přehled poraden Plastické operace prsou - zmenšení, modelace

Vadí při operaci prsou prodloužené vlasy a umělé nehty?

+Položit otázku

umělé nehty, prodloužené vlasy

03. 01. 2012

feferonka se ptá:

Prosím pěkně o radu. Možná je má otázka nesmyslná, ale zajímalo by mě, zda je nutné na plastickou operaci prsů (zmenšení) sundávat prodloužené vlasy a umělé nehty.
18. 01. 2012

odpovídá

  • MUDr. Ivo Menšík, Ph.D.

    MUDr. Ivo Menšík, Ph.D.Lékař kliniky plastické chirurgie Body v Brně. Jeho specializací jsou plastické úpravy prsou a liposukce. Je členem Společnosti plastické chirurgie a Společnosti chirurgie ruky, dále je členem mezinárodních společností IPRAS a EBOPRAS. Ve FN Olomouc se věnuje rekonstrukcím prsou po onkologických operacích a mikrochirurgickým rekonstrukčním výkonům. MUDr. Ivo Menšík, Ph.D. je autorem vědeckých textů v českých i zahraničních lékařských časopisech a také mnoha odborných přednášek.Jednoduchá odpověď - nemusíte sundávat ani vlasy ani nehty.
18. 01. 2012

druhá odpověď

  • MUDr. Libor Kment

    MUDr. Libor KmentMUDr. Libor Kment je jedním z vyhledávaných plastických chirurgů u nás i v zahraničí. Pravidelně se věnuje přednášení a publikační činnosti v oboru plastické a estetické chirurgie. MUDr. Libor Kment zastává post zástupce primáře na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Na Bulovce a je spoluvlastníkem a zástupcem vedoucího lékaře soukromé Kliniky plastické chirurgie Esthé..Ne, to není potřeba.

Další dotazy z poradny Plastické operace prsou - zmenšení, modelace