Nové otázky a odpovědi Přehled poraden Plastické operace prsou - zvětšení

Mohu nosit push up po augmentaci?

+Položit otázku

prsa, push up, podprsenka

16. 03. 2011

kytička77 se ptá:

Chtěla jsem se zeptat, jestli mohu nosit push up podprsenky nebo podrsenku s kosticí po augmentaci + modelaci poprsí? Každý říká něco jiného... Jsem po operaci 9 měsíců.
16. 03. 2011

odpovídá

  • MUDr. Libor Kment

    MUDr. Libor KmentMUDr. Libor Kment je jedním z vyhledávaných plastických chirurgů u nás i v zahraničí. Pravidelně se věnuje přednášení a publikační činnosti v oboru plastické a estetické chirurgie. MUDr. Libor Kment zastává post zástupce primáře na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Na Bulovce a je spoluvlastníkem a zástupcem vedoucího lékaře soukromé Kliniky plastické chirurgie Esthé..Po devíti měsících dle mého už můžete všechno :-) Když si občas od té pushup odpočinete.
17. 03. 2011

druhá odpověď

  • MUDr. Vlastimil Víšek, CSc.

    MUDr. Vlastimil Víšek, CSc.Zkušený plastický chirurg s více než 28letou praxí, primář kliniky plastické a estetické chirurgie MEDICOM VIP. Plastické chirurgii se věnuje od r.1983. Atestace I. stupně z oboru chirurgie 1982, atestace II. stupně z oboru plastická chirurgie 1988. Kandidát lékařských věd. Člen domácích i zahraniční lékařských společností, aktivní účastník mezinárodních sympozií. Provedl více než 10 tis.operací.Již jste dlouho po operaci a podrpresnku s kosticí již nosit můžete, i když možná sama zjistíte, že Vám bude příjemnější např. sportovní podprsenka bez kostice. Záleží, jak prádlo sedí. Obecně 1 měsíc po operaci se nosí speciální kompresivní podprsenka. Druhý měsíc bych doporučil pomalu zkoušet jiný typ prádla, ale kostice ještě může tlačit na jizvičky. Proto spíš až od 3. měsíce prádlo s kosticí.

Další dotazy z poradny Plastické operace prsou - zvětšení